piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

OSP Turek rzuca wyzwanie w ramach #tetrischallenge dla Oli. Kolejna akcja na pomoc Aleksandrze Zwolińskiej

OSP Turek rzuca wyzwanie w ramach #tetrischallenge dla Oli. Kolejna akcja na pomoc Aleksandrze Zwolińskiej
 

Kolejna inicjatywa mająca na celu zbiórkę środków finansowych na leczenie Aleksandry Zwolińskiej. Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku zapraszają do #tetrischalenge.

- #tetrischallenge to akcja charytatywna, w ramach której nominowani wykonują zdjęcie pojazdu wraz z wyposażeniem, wpłacają minimum 5 złotych na rzecz Oli, prowadzonej przez platformę Siepomaga - piszą strażacy ochotnicy z OSP Turek, prezentując swoje efektowne zdjęcie z wykonania zadania.

reklama

Tetris Challenge to wyzwanie, które od niedawna cieszy się popularnością w internecie. W mediach społecznościowych pojawiają się fotki na których można zobaczyć wyposażenie pojazdów wojska, straży pożarnej, ratownictwa medycznego czy policji. W ramach takiej właśnie formy aktywizacji druhowie ochotnicy z OSP Turek pragną zachęcić kolegów z innych jednostek w powiecie do pomocy Aleksandrze Zwolińskiej i zebranie kolejnych pieniędzy na jej leczenie.

Strażacy z Turku do kolejnych zadań w ramach #tetrischallenge dla Oli zaprosili 13 innych jednostek straży i policji z powiatu i nie tylko. Nominowani to: KPP Turku, PSP Turek, PSP Koło, OSP Cisew, OSP Kowale Pańskie, OSP Malanów, OSP Kawęczyn, OSP Tuliszków, OSP Grzymiszew, OSP Przykona, OSP Brudzew, OSP Władysławów i OSP Piekary.

Zaangażowanie społeczne w pomoc chorej na glejaka czyli złośliwego guza mózgu Oli jest co raz większe. Napawa to nadzieją na zakończenie zbiórki pieniędzy z pełnym sukcesem. Cały powiat zbiera datki, organizuje licytacje i kiermasze. Wszystko w celu zebrania 450 tyś zł na kosztowną terapię dla Aleksandry Zwolińskiej. Na koncie zbiórki, którą znajdziemy pod adresem: https://www.siepomaga.pl/walka-oli jest już… uwaga! 75 % potrzebnej kwoty czyli blisko 332 tys. zł (stan na godz. 12.00 30 listopada 2020 r.) a do końca pozostało 10 dni i brakujące 110 tys. zł.

reklama

Wytypowane do dalszych zadań jednostki mają wg zapowiedzi OSP Turek 48 godzin na wykonanie swojego tetrisowego zdjęcia. Jednostkom życzymy powodzenia  a zdjęcia zaprezentujemy na łamach portalu.

OSP Turek rzuca wyzwanie w ramach #tetrischallenge dla Oli. Kolejna akcja na pomoc Aleksandrze Zwolińskiej

Podobne artykuły

1% lokalnie: Ola Zwolińska liczy na Nasze wsparcie

1% lokalnie: Ola Zwolińska liczy na Nasze wsparcie

25 st.
Wspaniały prezent dla Aleksandry Zwolińskiej na...

Wspaniały prezent dla Aleksandry Zwolińskiej na Boże...

28-12-2020
Wideo: Akcja wyburzania komina elektrowni...

Wideo: Akcja wyburzania komina elektrowni Adamów...

17-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama