sobota 16 stycznia 2021

Mascelego, Walerii, Włodzimierza

reklama

Oddaj krew w Domu Strażaka już 6 grudnia. Klub HDK PCK zaprasza!

Oddaj krew w Domu Strażaka już 6 grudnia. Klub HDK PCK zaprasza!
 

W niedzielę, 6 grudnia br., odbędzie się kolejna akcja poboru krwi. Wydarzenie będzie miało miejsce w sali Domu Strażaka w Turku, przy ul. 3 Maja 8. Akcja organizowana jest przez Klub HDK PCK im. Św. Floriana przy OSP Turek.

Krew ludzka to bezcenny dar, gdyż pomimo nieustannego postępu w medycynie, jest to wciąż płynna tkanka ustrojowa, której nie można ot tak zastąpić inną substancją. Już w najbliższą niedzielę 6 grudnia 2020 r. od godz 9.00 do 12.00 kolejna akcja poboru krwi organizowana przez druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku i Klubu HDK PCK.

reklama

Akcja skierowana jest do osób pełnoletnich. Aby móc oddać krew, należy być w ogólnym dobrym stanie zdrowia. Przed oddaniem krwi należy zjeść kaloryczne śniadanie. Należy także mieć przy sobie dowód tożsamości. Osoby chcące oddać krew muszą mieć ukończone 18 lat i posiadać minimum 50 kg wagi.

Podobne artykuły

Wyśmienity początek roku w Klubie SHDK RP...

Wyśmienity początek roku w Klubie SHDK RP Górnik....

z wczoraj
I Ty zostań Honorowym Dawcą Krwi. Kolejna akcja...

I Ty zostań Honorowym Dawcą Krwi. Kolejna akcja...

9 st.
Udany Mikołajkowy pobór krwi dla Agaty w TIG....

Udany Mikołajkowy pobór krwi dla Agaty w TIG. Dobro...

08-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama