środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

10°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Świąteczne muzyczne życzenia od Państwowej Szkoły Muzycznej w Turku

Wideo: Świąteczne muzyczne życzenia od Państwowej Szkoły Muzycznej w Turku
 

Państwowa Szkoła Muzyczna im Witolda Lutosławskiego w Turku tegoroczne życzenia świąteczne przygotowała w formie mini koncertu wideo. W takiej właśnie formie dyrektor PSM Marta Janicka oraz nauczyciele pragną podzielić się z uczniami, rodzicami oraz mieszkańcami Turku i powiatu dobrą nowiną Bożego Narodzenia.

Kochani uczniowie, Drodzy Rodzice, Szanowni Przyjaciele naszej szkoły. Rok temu nikt by nie przypuszczał, że przyjdzie się nam spotkać tylko w takiej formie. Pandemia zatrzymała nas wszystkich w domach, ale chęć muzykowania jest w nas tak wielka, że chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszymi kilkoma bożonarodzeniowymi produkcjami. - powiedziała zapraszając na koncert Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Turku Marta Janicka.

reklama

Podobne artykuły

Wideo: Odkryj w sobie wirtuoza - rekrutacja do...

Wideo: Odkryj w sobie wirtuoza - rekrutacja do...

27 maj.
Państwowa Szkoła Muzyczna w Turku ogłasza nabór...

Państwowa Szkoła Muzyczna w Turku ogłasza nabór na...

29 mrz.
Sukces akcji

Sukces akcji "Świąteczna Paczka dla Seniora"....

7 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama