poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

19°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Szczęśliwy finał poniedziałkowej kradzieży. Puszka odnaleziona wraz z zawartością!

Szczęśliwy finał poniedziałkowej kradzieży. Puszka odnaleziona wraz z zawartością!
 

Zaledwie dwie godziny po publikacji artykułu o poniedziałkowej kradzieży puszki z datkami na leczenie niepełnosprawnego Ksawerego otrzymaliśmy informację, że puszka odnalazła się w jednej z klatek bloków nieopodal miejsca kradzieży. Co najbardziej cieszy to fakt, że puszka nadal zawierała zebrane pieniądze!

Wczorajsza publikacja „Zuchwała kradzież puszki z akcji charytatywne” zbulwersowała wielu turkowian i nie ma co się dziwić, czyn jakiego dopuścił się sprawca jest po stokroć czynem haniebnym i wartym napiętnowania. Na szczęście kolejne wiadomości jakie napłynęły do naszej redakcji cieszą. Niespełna dwie godziny po publikacji skontaktowała się z redakcją Turek.net.pl jedna z Czytelniczek informując o odnalezieniu skradzionej puszki i przekazaniu jej wraz z zawartością na Komisariat Policji w Turku.

reklama

-Tak w puszce były pieniążki, bo pukały i była ciężka. Rano zwróciłam uwagę na nią ale niestety praca dom i obowiązki. Po artykule, który przeczytałam dopiero przyszło mi na myśl żeby zgłosić to. Na szczęście u Nas w klatce są sąsiedzi zaufani i nikt nie zabrał tej puszki. Jak stała tak przekazałam policji. - informuje uradowana Czytelniczka.

Może te poniedziałkowe wydarzenia spowodują szersze nagłośnienie zbiórki na leczenie Ksawerego i ją przyspieszą. Operację Ksawerego możemy wesprzeć na 3 sposoby:

1. Zbiórka w serwisie Siepomaga pod tym linkiem: https://www.siepomaga.pl/ksawery
2. Przekazać 1% podatku wg danych: KRS 0000037904 – cel szczegółowy „28763 Oliwa Ksawery”
3. Dokonując wpłaty indywidualnej na konto Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą nr: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 w tytule podając „28763 Oliwa Ksawery”

Szczęśliwy finał poniedziałkowej kradzieży. Puszka odnaleziona wraz z zawartością!

Podobne artykuły

"Zapnij pasy! Poczuj uścisk bezpieczeństwa". Akcja...

24 wrz.
Miasteczko ruchu drogowego w SP1. WORD stawia...

Miasteczko ruchu drogowego w SP1. WORD stawia na...

22 wrz.
Patrole motocyklowe na drogach powiatu. Efekt?...

Patrole motocyklowe na drogach powiatu. Efekt?...

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama