wtorek 22 czerwca 2021

Pauliny, Sabiny, Tomasza

26°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Kursy komputerowe i druk 3D w ofercie Tureckiej Izby Gospodarczej

Kursy komputerowe i druk 3D w ofercie Tureckiej Izby Gospodarczej
 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania chęci odbycia kursów komputerowych na różnych poziomach zaawansowania. Bezpłatne zajęcia pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Dla kogo skierowane jest wsparcie?
- osoby w wieku 25 lat i więcej,
- osoby zamieszkujące na terenie powiatu tureckiego lub gminy Kościelec

reklama

Co oferujemy?
- szkolenia zróżnicowane pod kątem tematu i wymiaru:
1. Moduł podstawowy poziom A - 60 h,
2. Moduł średniozaawansowany poziom B – 120 h,
3. Moduł zaawansowany poziom C – 160 h,
4. Moduł podstawowy z elementami bezpieczeństwa w sieci poziom A – 120 h.

Dokumenty zgłoszeniowe:

https://tig.turek.pl/project/level-up-wzrost-poziomu-kompetencji-cyfrowych-mieszkancow-obszaru-lgd-wrpo-8-2-uczenie-sie-przez-cale-zycie/

reklama

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:
Turecka Izba Gospodarcza
Tel. 63 289 18 89
e.kowalska@tig.turek.pl


Usługi w technologii 3D w Tureckiej Izbie Gospodarczej

Turecka Izba Gospodarcza jako jako ośrodek innowacji, świadczy klientom wyspecjalizowane usługi informacyjne, doradcze i szkoleniowe o charakterze proinnowacyjnym. Misją TIG jest wspieranie rozwoju oraz podniesienie konkurencyjności mikro i małych działalności oraz średnich przedsiębiorstw z regionu, stąd decyzja o rozwinięciu działalności w nowych dziedzinach. Turecka Izba Gospodarcza posiada w swojej ofercie kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców. Pakiet usług wciąż się rozwija, a najnowszą jest profesjonalny druk i skan w technologii 3D, a także druk wielkoformatowy.

Turecka Izba Gospodarcza posiada własną prototypownię druku 3D oraz skanu 3D.
Druki 3D powstają u nas w trzech technologiach. FDM to metoda polegająca na nanoszeniu termoplastycznego materiału (filamentu) warstwa po warstwie. Technologia SLA polega na fotoutwardzaniu ciekłych żywic za pomocą wiązki lasera. Natomiast. SLS to technologia spiekania proszku za pomocą wiązki lasera. Czas wydruku zależy od oczekiwanego wyglądu, wytrzymałości, rozmiaru oraz zastosowanego materiału. Czasem jest to kilkadziesiąt minut, a niekiedy nawet kilkaset godzin. Druki 3D znajdują zastosowanie np. w medycynie, edukacji, architekturze, kulturze i sztuce, rozrywce czy przemyśle. Ograniczeniem w przypadku drukowania staje się obecnie już tylko wyobraźnia oraz pole robocze, czyli obszar wewnątrz drukarki 3D, w którym powstaje obiekt.

     

Skanowanie 3D jest przeniesieniem obiektu rzeczywistego do oprogramowania 3D za pomocą skanera 3D EinScan Pro Plus, którym w sposób ręczny skanuje się zarówno małe jak i duże obiekty. W szybki i automatyczny sposób tworzy się model 3D na podstawie fizycznego obiektu. Dzięki temu można przeprowadzić całą inżynierię odwrotną oraz dopasować skan, odtworzyć uszkodzony obiekt lub przeprowadzić dalsze modyfikacje.

Świadczymy także usługi druku wielkoformatowego, takie jak drukowanie, kopiowanie, skanowanie w formacie A0, A1, A2, A3, A4. Usługi wykonujemy w kolorze i/lub w wersji czarno-białej. Pracujemy na profesjonalnym urządzeniu HP Design Jet T2600 MFP, realizującym usługi w najwyższej jakości. Wydruki dostarczane przez ploter charakteryzują się precyzją linii wynoszącą ± 0,1 %. Ze względu na wysoką dokładność urządzenia specjalizujemy się w usługach dla firm budowlanych, architektonicznych oraz deweloperskich, które chętnie korzystają z naszych usług w zakresie wydruku, kopiowania oraz skanowania planów, rysunków technicznych oraz map do celów projektowych, gdyż sprzęt używany przez Prototypownię TIG pozwala na doskonałą reprodukcje detali. Skanujemy bezpośrednio do nośnika pamięci. Posiadamy program CAD, który pozwala na otwieranie plików w różnych formatach.

Turecka Izba Gospodarcza zaprasza do skorzystania z usług druku wieloformatowego,
druku 3D oraz skanowania 3D, które świadczone są w oparciu o park najnowocześniejszych maszyn.

Szczegółowe informacje na temat oferty Tureckiej Izby Gospodarczej można uzyskać telefonicznie, pod numerem 63 289-18-89, e-mailowo: prototypownia@tig.turek.pl bądź osobiście w siedzibie TIG przy ul. Żeromskiego 37 w Turku.

Podobne artykuły

Być zagłębiem przedsiębiorczości... -...

Być zagłębiem przedsiębiorczości... - inauguracja...

18-12-2020
Udany Mikołajkowy pobór krwi dla Agaty w TIG....

Udany Mikołajkowy pobór krwi dla Agaty w TIG. Dobro...

08-12-2020
Wideo: Mikołajkowy Pobór Krwi dla Agaty....

Wideo: Mikołajkowy Pobór Krwi dla Agaty. Przyłącz...

05-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama