piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Złaknieni muzycznych uniesień? Już w niedzielę debiutancki koncert grupy "3 po trzy"

Złaknieni muzycznych uniesień? Już w niedzielę debiutancki koncert grupy
 

Już w najbliższą niedzielę 20 czerwca br. wszystkich złaknionych muzyki i śpiewu na najwyższym poziomie zapraszamy na występ grupy „3 po trzy”, który odbędzie się w sali OSP przy ul. 3 Maja w Turku. Będzie trochę bluesa, swingu i rocka w wykonaniu nowo powstałego zespołu w skład którego wchodzą muzycy z „Kapeli zaa roga” oraz młodzi wokaliści i wokalistki pod opieką Anety Janiak. Wstęp na niedzielną ucztę muzyczną całkowicie bezpłatny.

Miniony okres pandemiczny sprawił, że w sferze koncertowej w całym kraju więc i w powiecie tureckim, nie działo się komletnie nic. Nie odbędą się także coroczne Dni Turku lub ich odpowiedniki organizowane w gminach powiatu tureckiego. Tę lukę powoli wypełniają planowane mniejsze i większe wydarzenia kulturalne. Jednym z nich będzie koncert pasjonatów konwencjonalnych stylów muzycznych, gdzie siła śpiewu i muzyki wypływa z głębi serca i prawdziwych instrumentów. Do tego wielka radość wspólnego muzykowania oraz potrzeba dzielenia się swoją pasją z publicznością. Cóż więcej potrzeba by choć na chwilę uciec do „Muzycznej Krainy Łagodności”.

reklama

Grupa „3 po trzy” powstała niespełna rok temu we wrześniu 2020 r. Młodzi wokaliści pod opieką Anety Janiak w osobach Hania Harasna, Nina Kostrzewa, Mateusz Maćczak oraz trzech członków znanej i lubianej Turkowskiej kapeli podwórkowej zza Roga czyli Paweł Majewski, Marcin Kwietniewski, Paweł Wierzbicki postanowili skonfrontować swoją wspólną pracę w występie na żywo w niedzielnym koncercie. Występ „3 po trzy” to także podziękowania dla Anety Janiak za pomoc i wsparcie przekazane młodym wokalistom oraz dla strażaków za pomoc organizacyjną. -Chcieliśmy podziękować tym występem Pani Anecie Janiak za pracę nad młodzieżą oraz komendantowi OSP Turek Zbigniewowi Rogozińskiemu za udostępnienie miejsca na próby i ogólną działalność straży na rzecz kultury w naszym regionie - piszą członkowie grupy.

W imieniu grupy gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu. Warto zapamiętać: Niedziela 20 czerwca, Sala OSP Turek ul. 3 maja, godz. 16.00. Koncert grupy 3 po trzy!!!

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Można było poczuć się jak w filmach Barei! III...

Można było poczuć się jak w filmach Barei! III Zlot...

26 wrz.
Zacznijmy od marzeń, a wszystko się zdarzy......

Zacznijmy od marzeń, a wszystko się zdarzy......

25 wrz.
Wrzesień pożegnamy aktywnie! Przed nami weekend...

Wrzesień pożegnamy aktywnie! Przed nami weekend...

23 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama