sobota 24 lipca 2021

Kingi, Krystyna, Michaliny

21°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Spotkanie przeciwko smrodowi. Chcą ustalić wspólny plan działania.

Spotkanie przeciwko smrodowi. Chcą ustalić wspólny plan działania.
 

Na czwartek 24 czerwca zaplanowano spotkanie organizacyjne dla wszystkich, którzy sprzeciwiają się nieprzyjemnym zapachom z firmy Deveris.

Pozostawieni sami sobie mieszkańcy Turku i okolic, którym od wielu lat doskwiera smród postanowili spotkać się by wypracować wspólny plan działania mający na celu pozbycie się zapachowych uciążliwości raz na zawsze. Komunikat o spotkaniu można znaleźć nie tylko w internecie ale także na ulotkach rozwieszanych na mieście. Choć problem smrodu trapi głównie mieszkańców wschodniej części miasta i przyległych miejscowości to organizatorzy liczą na przybycie także osób z pozostałych rejonów Turku.

reklama

Organizatorzy liczą także, że w spotkaniu udział wezmą przedstawiciele władz miasta oraz powiatu a także osoby związane z firmą DeVeris. Spotkanie odbędzie się w czwartek 24 czerwca o godzinie 16.00 pod budynkiem B Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Broniewskiego 5.

Spotkanie przeciwko smrodowi. Chcą ustalić wspólny plan działania.

Podobne artykuły

Kolejny etap testów systemu dezodoryzacji w...

Kolejny etap testów systemu dezodoryzacji w DeVeris...

15 lip.
Komunikat firmy DeVeris. Zakończenie montażu...

Komunikat firmy DeVeris. Zakończenie montażu systemu...

5 lip.
Listy do redakcji: Sprawa DeVerisa i problem...

Listy do redakcji: Sprawa DeVerisa i problem smrodu

5 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama