piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Spotkanie przeciwko smrodowi. Chcą ustalić wspólny plan działania.

Spotkanie przeciwko smrodowi. Chcą ustalić wspólny plan działania.
 

Na czwartek 24 czerwca zaplanowano spotkanie organizacyjne dla wszystkich, którzy sprzeciwiają się nieprzyjemnym zapachom z firmy Deveris.

Pozostawieni sami sobie mieszkańcy Turku i okolic, którym od wielu lat doskwiera smród postanowili spotkać się by wypracować wspólny plan działania mający na celu pozbycie się zapachowych uciążliwości raz na zawsze. Komunikat o spotkaniu można znaleźć nie tylko w internecie ale także na ulotkach rozwieszanych na mieście. Choć problem smrodu trapi głównie mieszkańców wschodniej części miasta i przyległych miejscowości to organizatorzy liczą na przybycie także osób z pozostałych rejonów Turku.

reklama

Organizatorzy liczą także, że w spotkaniu udział wezmą przedstawiciele władz miasta oraz powiatu a także osoby związane z firmą DeVeris. Spotkanie odbędzie się w czwartek 24 czerwca o godzinie 16.00 pod budynkiem B Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Broniewskiego 5.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Spotkanie przeciwko smrodowi. Chcą ustalić wspólny plan działania.

Podobne artykuły

Wideo: Ogólnopolska akcja

Wideo: Ogólnopolska akcja "Blokujemy Orlen" także w...

11 czerw.
Czy to koniec ze smrodem? DeVeris wynosi się z...

Czy to koniec ze smrodem? DeVeris wynosi się z Turku!

1 kw.
Czy radni PiS stoją po stronie firmy uciążliwej...

Czy radni PiS stoją po stronie firmy uciążliwej dla...

31 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama