poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

19°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Happening "Kwarantanna nie chroni przed przemocą" w centrum miasta

Happening
 

W dniu 28 czerwca 2021r. o godz. 10.00 wolontariusze oraz organizatorzy rozpoczęli happeningiem projekt „Kwarantanna nie chroni przed przemocą” ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz środków Gminy Miejskiej Turek.

Uczestnicy przeszli od Starówki do Osiedla Matejki rozdając po drodze balony, ulotki z programem projektu zapraszając do wzięcia w nich udziału oraz informując o kolejnych zaplanowanych działaniach projektowych.

reklama

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku tym samym rozpoczął realizację projektu p.t. „Kwarantanna nie chroni przed przemocą”. Celem projektu jest realizacja zadań zgodnych z Priorytetem IV - Zintensyfikowanie pomocy dla dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych i dotkniętych przemocą w rodzinie.

źródło: UM Turek

Podobne artykuły

Turkowianie nie zawiedli. Kolejny udany pobór...

Turkowianie nie zawiedli. Kolejny udany pobór krwi...

8 lip.

"Wakacje na Osiedlu": Kolejna akcja MOPS i Centrum...

7 lip.
Kolejna akcja pomocy dla Agaty. Oddaj krew lub...

Kolejna akcja pomocy dla Agaty. Oddaj krew lub...

7 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama