niedziela 24 października 2021

Arety, Marty, Marcina

4°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Klasyczne zakończenie sezonu i I Zlot Pojazdów Klasycznych już w sobotę w Browarze Turek

Klasyczne zakończenie sezonu i I Zlot Pojazdów Klasycznych już w sobotę w Browarze Turek - fot. envato.com / mblach
fot. envato.com / mblach 

Już w najbliższą sobotę 25 września pierwsza impreza z cyklu "Klasyczne Zakończenie Sezonu" w Browarze Turek. Na wspólne motoryzacyjne spotkanie zaprasza Automobil Klub Turek.

Planowane spotkanie sympatyków i właścicieli zabytkowych pojazdów podsumowujące sezon plenerowych wypraw i wojaży będzie zarazem „I Zlotem Pojazdów Klasycznych”, który jak mają nadzieje organizatorzy na stałe wpisze się do kalendarza wydarzeń kulturalnych w naszym mieście. W ramach spotkania oprócz integracji i zabawy odbędą się także konkursy, w tym na Pojazd Zlotu i Najstarszy pojazd zlotu. W ramach zlotu przewidziano także strefę dla pojazdów militarnych. Impreza startuje już o 13:00 i potrwa z pewnością do późnych godzin wieczornych. Warto już dziś zaplanować sobie sobotnie popołudnie 25 września, by przy wyśmienitym piwie z Browaru Turek, w otoczeniu zabytkowych i oryginalnych pojazdów spędzić miło dzień.

reklama

-Czy masz dwa czy cztery klasyczne, zabytkowe kółka to nie ważne, spotkajmy się razem na koniec sezonu w gronie pasjonatów w Browarze Turek – zapraszają organizatorzy. Organizatorami wydarzenia są "Browar Turek" oraz "Automobil Klub Turek"

Klasyczne zakończenie sezonu i I Zlot Pojazdów Klasycznych już w sobotę w Browarze Turek

Podobne artykuły

Powrót minionej epoki. Zapraszamy na niedzielny...

Powrót minionej epoki. Zapraszamy na niedzielny...

13 paźd.
Pieszo i na rowerach leśnymi duktami w ramach...

Pieszo i na rowerach leśnymi duktami w ramach XIX...

10 paźd.
XIX Integracyjny Rajd Turystyczny

XIX Integracyjny Rajd Turystyczny "Pieczonego...

4 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama