poniedziałek 29 listopada 2021

Błażeja, Margerity, Saturnina

0°C słabe opady śniegu Pogoda 7 dni »
reklama

Turek. Siedem par świętowało jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.

Turek. Siedem par świętowało jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.
 

Każde małżeństwo co roku obchodzi ważne święto - swoją rocznicę ślubu. We wtorek 19 października br. w restauracji „Sorrento” odbyły się uroczystości związane z obchodami jubileuszu pożycia małżeńskiego siedmiu par z Turku i gminy wiejskiej Turek.

Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem oraz gratulacjami tak wspaniałych złotych rocznic. Następnie Burmistrz Romuald Antosik wraz z Wójtem Gminy Turek Karolem Mikołajczykiem, Mariolą Kadrzyńską-Siwek Przewodniczącą Rady Miejskiej Turku oraz Iloną Chojnacką z Urzędu Stanu Cywilnego, wręczyli medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę oraz listy gratulacyjne i kwiaty.

reklama

Odznaczenia za pięćdziesięciolecie związku małżeńskiego otrzymali: Tadeusz i Honorata Dzieranowie, Józef i Cecylia Frątczakowie, Kazimierz i Maria Jagieła, Władysław i Zofia Kurasowie, Stanisław i Józefa Łuczakowie, Leonard i Weronika Robakowie, Andrzej i Halina Wasielewscy.

Nagrodzone pary spędziły miły wieczór w swoim towarzystwie. Przedstawiciele władz miasta i gminy wiejskiej Turekpogratulowali Złotym Jubilatom oraz życzyli kolejnych wspaniałych i radosnych wspólnie spędzonych lat.

źródło: UM Turek

Podobne artykuły

Władysławów. Okrągłe 100 lat Pani Weroniki z...

Władysławów. Okrągłe 100 lat Pani Weroniki z Olesina

19 list.
Wideo:

Wideo: "Lament jest stąd" - benefis artysty w...

19 list.
Gala z okazji Jubileuszu 40-lecia...

Gala z okazji Jubileuszu 40-lecia Miejsko-Gminnego...

31 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama