sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Turek. Siedem par świętowało jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.

Turek. Siedem par świętowało jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.
 

Każde małżeństwo co roku obchodzi ważne święto - swoją rocznicę ślubu. We wtorek 19 października br. w restauracji „Sorrento” odbyły się uroczystości związane z obchodami jubileuszu pożycia małżeńskiego siedmiu par z Turku i gminy wiejskiej Turek.

Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem oraz gratulacjami tak wspaniałych złotych rocznic. Następnie Burmistrz Romuald Antosik wraz z Wójtem Gminy Turek Karolem Mikołajczykiem, Mariolą Kadrzyńską-Siwek Przewodniczącą Rady Miejskiej Turku oraz Iloną Chojnacką z Urzędu Stanu Cywilnego, wręczyli medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę oraz listy gratulacyjne i kwiaty.

reklama

Odznaczenia za pięćdziesięciolecie związku małżeńskiego otrzymali: Tadeusz i Honorata Dzieranowie, Józef i Cecylia Frątczakowie, Kazimierz i Maria Jagieła, Władysław i Zofia Kurasowie, Stanisław i Józefa Łuczakowie, Leonard i Weronika Robakowie, Andrzej i Halina Wasielewscy.

Nagrodzone pary spędziły miły wieczór w swoim towarzystwie. Przedstawiciele władz miasta i gminy wiejskiej Turekpogratulowali Złotym Jubilatom oraz życzyli kolejnych wspaniałych i radosnych wspólnie spędzonych lat.

źródło: UM Turek

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Podobne artykuły

Viribus unitis wyznacza drogę. 110 lat...

Viribus unitis wyznacza drogę. 110 lat historii,...

1 wrz.
Złote Gody w Przykonie. Sześć par z gminy...

Złote Gody w Przykonie. Sześć par z gminy świętowało...

4 lip.
Siedemnaście złotych medali i jedne diamenty....

Siedemnaście złotych medali i jedne diamenty....

23 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama