poniedziałek 03 października 2022

Bogumiła, Gerarda, Józefy

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Rada Młodzieży z Hufca Pracy w Turku na spektaklu "Czekoladki"

Rada Młodzieży z Hufca Pracy w Turku na spektaklu
 

W dniu 9 listopada Rada Młodzieży i Klub Aktywnych wraz z opiekunem grupy Anitą Małuszyńska z Hufca Pracy w Turku wzięła udział w spektaklu „Czekoladki”. Wtorkowy spektakl miał charakter komediowo-kryminalny, przygotowany przez grupę teatralną „Poruszenie”, która działa na co dzień w Stowarzyszeniu Przystań.

Młodzież OHP miała okazję zapoznać ze sztuką aktorską wykonywaną przez aktorów amatorów młodego pokolenia ze szkół tureckich. Poprzez takie wydarzenia młodzież hufca może zapoznać się z techniką aktorską, rozwijaniem umiejętności kreatywnego myślenia. W ten sposób poznają narzędzia dzięki którym będą potrafili wcielić swoja wizję artystyczną w życie.

reklama

Ważne, że dzięki aktywnej działalności Przystani i ludzi z nią związanych nasza młodzież mogła uczestniczyć bezpłatnie w wydarzeniach kulturalnych. Spektakl powstał w ramach projektu pod nazwą międzypokoleniowy Klub kultury Kuźnia Artystyczna i został dofinansowany z budżetu miasta Turek i samorządu województwa wielkopolskiego.

Anita Małuszyńska

materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4

Podobne artykuły

Wideo: Koncert w Wozowni, ekstremalny bieg w...

Wideo: Koncert w Wozowni, ekstremalny bieg w błocie...

29 lip.

"Bajka inaczej" czyli zwariowany spektakl na Dzień...

6 czerw.
Mimo pandemii, to był dobry rok. Podsumowanie...

Mimo pandemii, to był dobry rok. Podsumowanie...

7 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama