Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Powiatowa Olimpiada Wiedzy na temat HIV/AIDS w ZST Turek

Powiatowa Olimpiada Wiedzy na temat HIV/AIDS w ZST Turek
 

W każdym roku szkolnym w grudniu organizowana jest przez Zespół Szkół Technicznych w Turku oraz Sekcję Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia PSSE w Turku -  Powiatowa Olimpiada Wiedzy na temat  HIV/AIDS 2021. Poprzedza ją szkolny Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS. Konkurs szkolny i Olimpiada adresowane  są dla uczniów klas pierwszych szkół ponadpodstawowych  jako  turniej wiedzy z zakresu problematyki HIV/AIDS.

W związku z pandemią i aktualną sytuacją epidemiologiczną tegoroczny konkurs odbył  się w innej – zmienionej  formule.  Każda szkoła w  wewnątrzszkolnym etapie wyłoniła 1 ucznia, który przechodził do etapu międzyszkolnego. Zwycięzca etapu szkolnego, z każdej szkoły ponadpodstawowej otrzymał tytuł laureata Powiatowej Olimpiady Wiedzy na temat HIV/AIDS.

reklama

Wręczenie dyplomów i nagród laureatom tegorocznego konkursu odbyło się  w dniu 16.12.202 1r. o godzinie 13.30 w Zespole Szkół Technicznych.

Tytuł laureata Olimpiady uzyskali uczniowie: Karolina Bugała - I Liceum Ogólnokształcącego w Turku, Piotr Denkowski - Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku, Maja Malewska - Zespół Szkół Technicznych Turek (Branżowa Szkoła I Stopnia), Oliwia Wardzińska - Zespół Szkół Technicznych Turek

Laureaci olimpiady otrzymali upominki i  nagrody książkowe. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Turku, PSSE w Turku i  Radę Rodziców ZST. Szkolny konkurs i olimpiadę zorganizowały panie: A. Dzikowska, A. Milczarek, J. Roszkowska, M. Błaszczyk.

źródło: ZST Turek

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3

Podobne artykuły

Nikola Klimaszewska z Władysławowa jedną z...

Nikola Klimaszewska z Władysławowa jedną z...

z wczoraj
Ola, Nikola i Marysia w finale konkursu Miss...

Ola, Nikola i Marysia w finale konkursu Miss...

29 wrz.
Poznaliśmy mistrzów pięknego czytania. Oksana,...

Poznaliśmy mistrzów pięknego czytania. Oksana, Kasia...

22 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama