piątek 21 stycznia 2022

Agnieszki, Jarosława, Nory

0°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Dyżury w urzędach skarbowych w zakresie Polskiego Ładu

Dyżury w urzędach skarbowych w zakresie Polskiego Ładu
 

Od wtorku 11 stycznia w urzędach skarbowych działają dyżury podatkowe o Polskim Ładzie.  Informacje można uzyskać telefonicznie lub osobiście, po wcześniejszym umówieniu wizyty w urzędzie.

W dni robocze, w godzinach od 8.00 do 19.00 pracownicy urzędów skarbowych udzielają informacji o nowych rozwiązaniach podatkowych zawartych w Polskim Ładzie. „Informację można uzyskać kontaktując się telefonicznie lub osobiście z urzędem skarbowym” – mówi Małgorzata Spychała-Szuszczyńska rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu. Oprócz ogólnopolskich infolinii: Polskiego Ładu - 22 765 64 64, Krajowej Informacji Skarbowej – 801 055 055 (z telefonów stacjonarnych) lub 22 330 03 30 (z telefonów komórkowych), w wielkopolskich urzędach skarbowych uruchomione zostały specjalne infolinie dotyczące zmian podatkowych wprowadzonych w ramach Polskiego Ładu.

reklama

Numery telefonów są dostępne w zakładce „Kontakt” na podstronach poszczególnych urzędów w serwisie www.wielkopolskie.kas.gov.pl. Również system rezerwacji wizyt dostępny na stronie wizyta.podatki.gov.pl został rozbudowany o nową tematykę. Od 11 stycznia można w nim rezerwować wizyty dotyczące zmian podatkowych wprowadzonych w ramach Polskiego Ładu.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Gmina Dobra. W Mikulicach powstanie plac zabaw

Gmina Dobra. W Mikulicach powstanie plac zabaw

19 st.
 Podatkowy Polski Ład: gdzie znajdziesz...

Podatkowy Polski Ład: gdzie znajdziesz informacje i...

18 st.
Ruszyła druga edycja Polskiego Ładu. Do 15...

Ruszyła druga edycja Polskiego Ładu. Do 15 lutego...

11 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama