niedziela 02 października 2022

Racheli, Sławy, Teofila

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Złote serduszko, tort czy masaż? Wszystko dla WOŚP. Ruszyła grupa "Licytacje Turek 2022"

Złote serduszko, tort czy masaż? Wszystko dla WOŚP. Ruszyła grupa
 

Tort, sernik, wizyta pediatryczna lub podologiczna, masaż, godzina z architektem, wycieraczka z najsłynniejszymi w Polsce ośmioma gwiazdkami, animacje muzyczne czy zestaw szalików klubowych, to wszystko przedmioty i usługi, które każdy może wylicytować w facebookowej grupie „ Licytacje Turek 2022”.

Grupę założył lokalny aktywista i społecznik Kacper Drzewiecki, który po raz kolejny włącza się we wspólne dzieło pod hasłem WOŚP. - Drugi rok z rzędu organizujemy licytacje w grupie – mówi. - W ubiegłym roku udało się zebrać ponad 67 tysięcy złotych, które w całości zostały przekazane na konto Fundacji.

reklama

Wśród oryginalnych przedmiotów i usług, które można licytować na grupie, znalazło się szczególne złote serduszko. - W ubiegłym roku za kwotę 10 tysięcy złotych, wylicytował je Bartosz Bocian – mówi Drzewiecki. - W tym roku znowu wystawił je na aukcję. Cena wywoławcza złotego serduszka z wygrawerowanym napisem 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to 500 zł.

Jakim wynikiem skończą się tegoroczne aukcje? Zobaczymy. Internetowe licytacje potrwają do godz. 20 w sobotę, 29 stycznia. Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do akcji, ale mają problemy z obsługą internetu, zapraszamy do turkowskiego MDK, gdzie można przynosić fanty na tegoroczny 30 już finał WOŚP.

Bezpośredni link do grupy:
https://www.facebook.com/groups/436822753975678/

KWA

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Złote serduszko, tort czy masaż? Wszystko dla WOŚP. Ruszyła grupa Licytacje Turek 2022

Podobne artykuły

Piętnaście lat życia w bólu. Jest szansa to...

Piętnaście lat życia w bólu. Jest szansa to zmienić....

26 lt.
Wyjątkowa licytacja na 30. Finał WOŚP. Powierć...

Wyjątkowa licytacja na 30. Finał WOŚP. Powierć z...

29 st.
Wideo: Detonacja chłodni, gitara z ledowym...

Wideo: Detonacja chłodni, gitara z ledowym...

27 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama