środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wystartowała rekrutacja do szkół podstawowych w Turku.

Wystartowała rekrutacja do szkół podstawowych w Turku.
 

Od 2 lutego 2022 r. można zapisywać dzieci do pierwszych klas w turkowskich szkołach podstawowych. Z uwagi na sytuację pandemiczną, nabór odbywa się głównie w formie online.

W Turku mieszka ponad 250 dzieci, które w tym roku skończyły bądź skończą siedem lat. Rodzice  w ramach przystąpienia dzieci do nauczania szkolnego mogą zapisać je do trzech placówek działających na terenie miasta. Są to Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku , Szkoła Podstawowa nr 4  im. Mieczysława Smorawińskiego oraz Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Turku.

reklama

Nabór trwać będzie do 11 marca 2022 roku. Do tego czasu rodzice siedmiolatków mogą zapisywać swoje dzieci do klasy pierwszej, na rok szkolny 2022/2023. W tym celu ze strony internetowej wybranej szkoły należy pobrać formularz rekrutacyjny. Po wypełnieniu można przesłać go na adres e-mailowy szkoły, bądź w wersji papierowej wrzucić do wskazanej skrzynki korespondencyjnej. Z powodu pandemii szkoły w tym roku nie prowadzą bezpośrednich zapisów przyszłych pierwszaków.

źródło:  UM Turek

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

404 stypendia dla najzdolniejszych uczniów z...

404 stypendia dla najzdolniejszych uczniów z Turku!

16 paźd.
Udało się zmieścić półtora rocznika. Rekrutacja...

Udało się zmieścić półtora rocznika. Rekrutacja do...

9 sierp.
Po dyplom z Akademią. ANS w Koninie rozpoczęła...

Po dyplom z Akademią. ANS w Koninie rozpoczęła...

5 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama