piątek 12 sierpnia 2022

Hilarii, Juliana, Lecha

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Jumpbox, roll-in, bank ramp, wall-ride i mini rampa. W Turku powstaje skatepark z prawdziwego zdarzenia

Jumpbox, roll-in, bank ramp, wall-ride i mini rampa. W Turku powstaje skatepark z prawdziwego zdarzenia - fot.: UM Turek
fot.: UM Turek 

Betonowe, ważące po kilka ton urządzenia skateparku, dojechały wczoraj na miejsce montażu, czyli do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku. Jumpbox, roll-in, bank ramp, wall-ride, funbox z grindbox’em 3/3, mini rampa, quarter pipe i barcelona z grindbox’em będą uatrakcyjniać miejsce tworzone specjalnie dla wszystkich miłośników wyczynowej jazdy na deskorolce, rolkach, rowerze i hulajnodze.

Wykonawcą obiektu przy ul. Armii Krajowej, jest firma Skateparki.pl ze Zgierza, specjalizująca się właśnie w budowie skateparków. W najbliższej okolicy budowała takie obiekty m.in. w Kaliszu i Ostrowie Wielkopolskim.

reklama

Turkowski skatepark powstaje na powierzchni 435 m2. Jego koszt przekracza milion złotych. Wszystkie przeszkody, montowane na nim, będą wykonane w technologii betonowej monolitycznej, co zapobiegnie ich szybkiej degradacji. Prace budowlane mają zakończyć się we wrześniu 2022 roku.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Będzie się działo!!! Dni Turku i Gminy Turek...

Będzie się działo!!! Dni Turku i Gminy Turek już w...

9 sierp.
Ekstremalny bieg dla wszystkich dzieciaków!...

Ekstremalny bieg dla wszystkich dzieciaków!...

2 sierp.
Piasek, Kobranocka i Runmageddon Kids - Dni...

Piasek, Kobranocka i Runmageddon Kids - Dni Turku i...

28 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama