środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Kierowcy ciężarówek z całej Polski dla zwierzaków ze Schroniska w Turku.

Kierowcy ciężarówek z całej Polski dla zwierzaków ze Schroniska w Turku.
 

Trwa akcja zbiórki środków dla piesków i kotów ze Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Turku. Zbiórkę prowadzą członkowie ogólnopolskiej grupy FB "Kierowcy Ciężarówek z Pasją".

Spontaniczna akcja rozpoczęła się kilkanaście dni temu. Inicjatorami przedsięwzięcia są na co dzień pracujący za kierownicą dużych ciężarówek osoby, którym nieobcy jest los czworonożnych przyjaciół. -Wielu z nas kierowców ma swych czworonożnych przyjaciół... Przyjaciół, którzy potrafią kochać za nic. Kochane, pachnące, głaskane, zadbane z pełnymi brzuszkami. Niestety ponad 1/4 populacji psów i kotów jest bezdomna lub żyje w schroniskach. Dajmy im choć cień nadziei... Nadziei na lepsze jutro. - informują inicjatorzy akcji.

reklama

"Kierowcy z pasją" są po konsultacjach z pracownikami turkowskiego schroniska, którzy przekazali cenne informacje związane z potrzebami schroniska. Dochód ze zbiórki w całości zostanie spożytkowany na zakup wyposażenia, karmy i innych środków potrzebnych w codziennym utrzymaniu podopiecznych schroniska. Organizatorzy przewidzieli także coś dla darczyńców, czyli możliwość otrzymania unikatowych naklejek grupy. Wpłacać można dowolne kwoty pod poniższym linkiem: https://zrzutka.pl/3afcc4

Nie tylko stała zbiórka środków finansowych.

Jak informują kierowcy pasjonaci w ramach akcji planowane są także stacjonarne punkty w których można będzie przekazać dary w formie rzeczowej. -Dodatkowo w ciągu miesiąca postaramy się zorganizować 1 lub 2 punkty ( najprawdopodobniej okolice Zgorzelca i Radomska - stacja benzynowa, przydrożny bar z parkingiem dla ciężarówek ) gdzie będzie można zostawić nieużywane lub niepotrzebne koce, pościele, poduszki, kuwety, miseczki itp. Tak naprawdę przyda się wszystko co być może Wam już nie jest potrzebne. - zachęcają organizatorzy.

Michał Sidorowicz
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: michal@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4

Podobne artykuły

Wideo: Nie kupuj - adoptuj! Porzucone pieski z...

Wideo: Nie kupuj - adoptuj! Porzucone pieski z gminy...

2 grudz.
Ile warte jest ludzkie życie? To Łukasza Pakuły...

Ile warte jest ludzkie życie? To Łukasza Pakuły...

16 list.
Proteza pomoże jej odzyskać samodzielność....

Proteza pomoże jej odzyskać samodzielność. Paulina...

4 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama