poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: "Odtwórców jest wielu, twórców niewielu", a Paula z Turku jedyna i niepowtarzalna!!!

Wideo:
 

To były prawdziwe emocje! Występ Pauli Biskup w ostatnim półfinale „Mam talent”, dziesięcioro kandydatów i tylko dwa ostatnie miejsca. Na pewno wiecie już, że się udało! Naprawdę się udało i już za tydzień zobaczymy ją w finale!!!

Na występ Pauli trzeba było trochę poczekać – zaprezentowała się dopiero jako dziewiąta uczestniczka. W ostatnim półfinale „Mam Talent” można było zobaczyć też poznański chór Gospel Joy, tancerzy z grupy Szwadron z Torunia, perkusistę Kamila Bukowskiego, tancerza disco dance Filipa Kosickiego, tancerkę Anastiasię Tsikhanovskovą, dziewięciokrotnego mistrza świata w breakingu Lussy Sky, grupę akrobatyczną Sky Squad, tańczącego na drążku pionowym Pawła Haczkura oraz wielokrotnego mistrza Polski i Europy w yoyo, Kacpra Pałatyńskiego.

reklama

Zgromadzeni przed telewizorami widzowie w całej Polsce, poznali zupełnie nowy, autorski utwór Pauli Biskup – balladę „Dla Ciebie”. Piosenka jest wynikiem kolejnej współpracy z producentem muzycznym, kompozytorem i aranżerem Adamem Związkiem, właścicielem MAVOOI STUDIO. Wzruszający i bardzo dojrzały tekst, napisany przez 16-latkę z Turku, opowiada o miłości, która kiedyś nadejdzie, i choć z pewnością towarzyszyć jej będą rozmaite emocje, wszystkie będą potrzebne i pożądane. Młoda piosenkarka zaśpiewała swój nowy utwór, grając na fortepianie. Ballada, wraz z teledyskiem, zaraz po zakończeniu programu, trafiła na platformę YouTube, a w nocy z soboty na niedzielę, jej premiera odbyła się we wszystkich serwisach streamingowych.

Po raz kolejny członkowie jury: aktorka Małgorzata Foremniak, piosenkarka Agnieszka Chylińska i tancerz Jan Kliment, byli zachwyceni autentycznością i talentem Pauli. Prowadzący show Marcin Prokop stwierdził, że czuje się jak trzeci rodzic Pauli, jest z niej niesamowicie dumny, a jej wyjątkowość polega na umiejętności tworzenia. – Odtwórców jest wielu, twórców niewielu – podkreślał.

Decyzją jury, Paula Biskup, jako pierwsza uczestniczka sobotniego show, zakwalifikowała się do finału, który zostanie wyemitowany na antenie TVN już 26 listopada o godz. 20:00. Wystąpią w nim Waldek Kukurowski, Jadwiga Krowiak i Sara Kreis, Miłosz Bachonko, Laura Florentyna Dziąba, Teatr Sztuka Ciała, Martyna Stawowy, Daria Umańska, Paweł Haczkur, Vanessa Kujawiak, no i nasza Paula!

Poniżej ballada „Dla Ciebie” już w formie teledysku

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

2
3
4

Podobne artykuły

Diament, którego nie trzeba szlifować. Paula...

Diament, którego nie trzeba szlifować. Paula Biskup...

26 list.
Paula Biskup dziękuje i prosi o głosy! Już w...

Paula Biskup dziękuje i prosi o głosy! Już w sobotę...

24 list.
Wideo: Paula zaprezentuje całkiem nowy utwór!...

Wideo: Paula zaprezentuje całkiem nowy utwór! Już w...

17 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama