Plebiscyt Turek.net.pl. Zagłosuj na Wydarzenie i Wtopę 2022 roku!

sobota 28 stycznia 2023

Agnieszki, Kariny, Lesława

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Diament, którego nie trzeba szlifować. Paula Biskup z nowym utworem w finale "Mam Talent"

Diament, którego nie trzeba szlifować. Paula Biskup z nowym utworem w finale
 

Przez te kilka miesięcy przeszła niesamowitą metamorfozę. Ze skromnej dziewczyny, która na casting przyjechała z gitarą, przeistoczyła się w prawdziwą gwiazdę estrady. Występ Pauli Biskup w finale programu „Mam Talent” zrobił na wszystkich ogromne wrażenie, a nowa piosenka „Terapia” okazała się zadziwiająco dojrzała. Paula Biskup zajęła siódme miejsce, a to ogromny sukces zaledwie szesnastoletniej turkowianki.

Od pierwszego występu w programie „Mam Talent” Paulę pokochali zarówno członkowie jury, prowadzący show oraz publiczność. W swoich trzech występach Paula zaprezentowała swoje autorskie kompozycje: „Gorszy stan”, „Dla Ciebie” oraz najnowszą „Terapię”. Razem z debiutującą w maju piosenką „To tylko ja”, tworzą spójny obraz niezwykłej dojrzałości zaledwie 16-letniej wokalistki, która sama pisze swoje teksty. Finałowy występ Pauli wbił nas w fotele – na scenie ona i tancerze grupy Next Dance Tomka Barańskiego, w robiącej ogromne wrażenie choreografii. I ten przejmujący tekst…

reklama

- Paula Biskup jest taką skromną dziewczyną, ale kiedy wychodzi na scenę to jest gwiazdą – stwierdziła Agnieszka Chylińska, której głos zapewnił turkowiance miejsce w finale programu. – Bardzo jestem ciekawa jak potoczy się jej kariera. Mam nadzieję, ze wybierze śpiewanie, że wybierze tworzenie – mówiła Małgorzata Foremniak. – Paula może osiągnąć naprawdę duży sukces i może nagrać piękne płyty i ludzie mogą śpiewać jej piosenki i umierać z zachwytu na jej koncertach – mówiła Chylińska.

Decyzją widzów, głosujących na dziesiątkę finalistów, Paula zajęła siódme miejsce. Widocznie tak musiało być. Dla nas, turkowian, była najlepsza. Skromna dziewczyna za Zdrojek, którą dzięki występowi w show poznał cały świat. To będzie cenna znajomość!

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

2
3
4
5
6
7

Podobne artykuły

I Ty możesz zostać jej patronem! Ruszyła...

I Ty możesz zostać jej patronem! Ruszyła zbiórka...

14-12-2022
Paula Biskup dziękuje i prosi o głosy! Już w...

Paula Biskup dziękuje i prosi o głosy! Już w sobotę...

24-11-2022
Wideo:

Wideo: "Odtwórców jest wielu, twórców niewielu", a...

20-11-2022

Polecamy...

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama