piątek 29 września 2023

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Bardzo smacznie i bardzo egzotycznie! Nowa restauracja w Turku zachwyci największych smakoszy!

Bardzo smacznie i bardzo egzotycznie! Nowa restauracja w Turku zachwyci największych smakoszy! - Restauracji ALIYA
Restauracji ALIYA 

Nie bez przyczyny w jej logo znalazł się słoń! To symbol majestatu, siły, mądrości oraz pomyślności, ale i Sri Lanki. A egzotycznych smaków z tej właśnie azjatyckiej wyspy, turkowianie będą mogli skosztować już od początku września. W piątek, 1 dnia miesiąca, swoje podwoje otwiera bowiem długo wyczekiwana Restauracja ALIYA.

Kottu Roti, owoce morza, sushi, steki… Kuchnia Restauracji ALIYA to mieszanka orientalnych smaków i zapachów w europejskim wydaniu. Wszystko dzięki jedynemu w swoim rodzaju szefowi – pochodzący właśnie ze Sri Lanki Kasun Perera jest pasjonatem gotowania, który przez ostatnich 18 lat swojego życia w Europie (Cypr, Holandia, Francja i Polska), doskonalił się w połączeniach fushion – miksie smaków europejskich i azjatyckich.

Wesele, chrzciny, komunia, urodziny…

Nowo powstała Restauracja ALIYA to stylowo urządzony lokal wyposażony w oddzielną salę. Ta specjalna strefa umożliwi zorganizowanie wyjątkowej imprezy zamkniętej i to dla grupy liczącej do 40 osób. Jak zapewniają jej właściciele, istnieje również możliwość organizacji większych przyjęć okolicznościowych. W takich sytuacjach dobrze wspomnieć nie tylko o świetnie zaopatrzonym barze, ale i barmanie z pasją. Karol Rybicki, który będzie realizował dla Was swoje autorskie projekty, bogate doświadczenie zdobywał współtworząc najlepsze bary w Polsce (Raffles w Hotelu Europejskim i Bristol w Warszawie) i za granicą (Sanderson w Londynie). Oferta baru wzbogacona jest specjalnymi przystawkami podawanymi w formie desek cheese&charcuterie. A wszystko to pod dobrze znanym turkowianom adresem – przy ul. Mickiewicza 3

Menu restauracji Restauracja ALIYA już dostępne

Pod poniższym linkiem znajdziecie pełne stałe menu Restauracji ALIYA. Dania są dostępne także na wynos. Posmakujcie egzotycznych i orientalnych pyszności: https://www.turek.net.pl/restauracje/35721-restauracja-aliya

Piątkowa impreza na start...

Wyjątkowo zapowiada się już samo otwarcie restauracji! W piątek, 1 września, oprócz orientalnych dań, będzie na nas czekać i wyjątkowa oprawa muzyczna. Odpowiadać będzie za nią DJ Yari Herrera. Dzień później swoją muzykę zaserwuje DJ Alex Sanchez, na co dzień związany z poznańskim klubem Cuba Libre. Czy można mieć lepsze plany na zakończenie tych wakacji? Widzimy się w Restauracji ALIYA!

a potem będzie jeszcze lepiej!

Tak, tak. Jak zapewniają jej właściciele, rodzinna restauracja ALIYA oprócz egzotycznych dań zaserwuje nam tez dużo rozrywki! Konkursy, promocje, zmiany w menu… o tym wszystkim będziecie informowani na bieżąco! Wystarczy tylko śledzić profil Restauracji ALIYA w mediach społecznościowych!

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Restauracji ALIYA2
Restauracji ALIYA3
Restauracji ALIYA4
Restauracji ALIYA5
Restauracji ALIYA6
Restauracji ALIYA7
Restauracji ALIYA8
Restauracji ALIYA9
Restauracji ALIYA10
Restauracji ALIYA11
Restauracji ALIYA12
Restauracji ALIYA13
Restauracji ALIYA14
Restauracji ALIYA15
Restauracji ALIYA16
Restauracji ALIYA17
Restauracji ALIYA18
Podobne artykuły
Restauracja Aliya

Restauracja Aliya

Otwarcie McDonald's w Turku już w grudniu....

Otwarcie McDonald's w Turku już w grudniu. Prace budowlane na...

18-11-2020
Włamali się do restauracji, wytrzeźwieli w...

Włamali się do restauracji, wytrzeźwieli w areszcie

25-07-2014
15,  20 czy 30 mln na sport?

15, 20 czy 30 mln na sport?

22-02-2012
Co licytować na WOŚP?

Co licytować na WOŚP?

04-01-2012
Koncert Bacteryazz w 69

Koncert Bacteryazz w 69

reklama
reklama
reklama