niedziela 23 czerwca 2024

Albina, Wandy, Zenona

reklama

Niezapomniana muzyczna podróż z Big Band Turek. Koncert z przebojami ABBY już w piątek!

Niezapomniana muzyczna podróż z Big Band Turek. Koncert z przebojami ABBY już w piątek! - Koncert BigBand Turek przeboje ABBY / fot. Turek.net.pl
Koncert BigBand Turek przeboje ABBY / fot. Turek.net.pl 

Ponownie w przepiękną muzyczną podróż, w ramach podwójnego koncertu z przebojami legendarnej grupy ABBA, w najbliższy piątek zabierze nas Big Band Turek. Hitowe „Dancing queen”, „Super Trouper”, „Money, Money, Money”, „Mamma Mia”, nostalgiczne „The Winner Takes It All” – ponownie zabrzmią w Kinie Tur. Warto już dziś rezerwować bilety!

AKTUALIZACJA
Przykro nam poinformować, że zapowiadany dziś na naszych łamach Koncert Big Band Turek z przyczyn technicznych zostaje odwołany. Zwrot biletów jest możliwy w punktach zakupu.

reklama

Był rok 1972, kiedy w zimnym kraju na północy Europy powstał zespół ABBA. Fenomen muzyczny, legenda, szwedzki band złożony z dwóch par małżeńskich, raz na zawsze zmienił historię muzyki disco na świecie. I choć od tamtej pory minęło już ponad pół wieku, przeboje ABBY należą do najbardziej rozpoznawalnych utworów muzycznych.

Po październikowym sukcesie koncertów z wypełnioną do ostatniego miejsca widownią i niekończącymi się bisami Big Band Turek pod batutą Grzegorza Kołodziejczaka, ponownie zaprezentuje turkowskiej publiczności najsłynniejsze przeboje ABBY. Swoim śpiewem uraczą nas Agnieszka Siwińska, Aldona Jóźwiak, Monika Cieślak i Mariusz Dróżdż. Niezapomniane wrażenia i zabawa gwarantowana!

Dwa piątkowe koncerty zaplanowano na godz. 18:00 i 20:30. Oba odbędą się w kinie TUR. Bilety w cenie 50 złotych można nabyć w Hostelu Barbórka oraz Restauracji Turkovia. Nie ma na co czekać - wejściówki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Koncert będzie z pewnością niezapomniany podobnie jak ten w październiku! 

Poniżej krótki klip z poprzedniej edycji, a fotorelację znajdziecie tu: Podwójny koncert z przebojami Abby w wykonaniu Big Bandu Turek

reklama

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Niezapomniana muzyczna podróż z Big Band Turek. Koncert z przebojami ABBY już w piątek!
Podobne artykuły
Dużo bajek i dwa horrory. Repertuar kina Tur...

Dużo bajek i dwa horrory. Repertuar kina Tur na czerwiec już dostępny

6 czerw.
Krystyna Giżowska na Dniach Malanowa....

Krystyna Giżowska na Dniach Malanowa. Największe przeboje wokalistki...

26 maj.
XIX Dni Malanowa już w ten weekend. Krystyna...

XIX Dni Malanowa już w ten weekend. Krystyna Giżowska, Kordian i Loka...

20 maj.
Co zobaczymy w Kinie Tur w maju? 10 propozycji...

Co zobaczymy w Kinie Tur w maju? 10 propozycji filmowych dla starszych i...

5 maj.
Kino Tur w kwietniu. 8 propozycji dla starszych...

Kino Tur w kwietniu. 8 propozycji dla starszych i najmłodszych

3 kw.
Fakultety na Dzień Kobiety czyli jak się...

Fakultety na Dzień Kobiety czyli jak się bawić to tylko w powiecie...

5 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama