środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Komu bilety na Rynkowskiego?

Komu bilety na Rynkowskiego? - Źródło: www.rynkowski.art.pl
Źródło: www.rynkowski.art.pl 

"Dziewczyny lubią brąz..." - śpiewa w jednym ze swoich przebojów popularny wokalista, który już w marcu pojawi się na scenie turkowskiego MDK. Aby otrzymać od portalu Turek.net.pl darmową wejściówkę na to wydarzenie, należy jednak polubić charakterystyczny niebieski kciuk, a jednocześnie nasz fanpage na facebooku.

W lutym portal Turek.net.pl rozpoczął serię konkursów, w których będzie można wygrać bilety na cykl różnorakich koncertów. Zdecydowanie jednym z ważniejszych wydarzeń w turkowskim kalendarzu imprez będzie występ Ryszarda Rynkowskiego. Ten odbędzie się w dniu 5 marca, o godz. 19:00 w sali Miejskiego Domu Kultury. My mamy dla naszych Czytelników 2 wejściówki. Tym razem nie zapytamy o ulubioną zupę muzyka, imię kota czy tytuł pierwszej płyty. Wystarczy jedynie kilka kliknięć na popularnym portalu społecznościowym

reklama

Zasady naszego konkursu są proste: wystarczy polubić fanpage portalu Turek.net.pl, kliknąć "lubię to" pod konkursowym postem i udostępnić go na swojej tablicy (jako wpis publiczny). Spośród wszystkich, które zastosują się do tych wytycznych, wyłoniona zostanie dwójka zwycięzców. O rozstrzygnięciu konkursu poinformujemy wieczorem 27 lutego.

Ryszard Rynkowski to prawdziwy sceniczny człowiek-instytucja – piosenkarz, kompozytor i pianista. Artysta  muzyczne szlify zdobywał min. na Wydziale Wychowania Muzycznego WSP w Olsztynie. Wokalista na przestrzeni lat występował min. w amatorskich zespołach Elbląga, prowadził też licealny kabaret Tak To Bywa. Ryszard Rynkowski był swego czasu członkiem popularnego zespołu VOX, następnie jako solista wydał 11 albumów. „Wypijmy za błędy”, „Życie jest nowelą”, „Dary losu”, „Dziewczyny lubią brąz” – to tylko kilka pozycji z listy przebojów Ryszarda Rynkowskiego, która jest wyjątkowo długa.

Bilety na koncert artysty są do nabycia w MDK w Turku w cenie 40 zł (50 zł w dniu występu).

AW

Komu bilety na Rynkowskiego?

Podobne artykuły

Sukces uczennic z Przykony w Konkursie...

Sukces uczennic z Przykony w Konkursie...

7 mrz.
Muzyczna uczta na inaugurację kolejnej odsłony...

Muzyczna uczta na inaugurację kolejnej odsłony...

12-07-2021
Sukces Joasi z CKiBP Malanów na przeglądzie...

Sukces Joasi z CKiBP Malanów na przeglądzie piosenki...

31-05-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama