wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Koniec ferii z Symetrią

Koniec ferii z Symetrią
 

Kres szkolnej laby nie musi być smutny,  bo przyszły tydzień zwieńczy impreza "Ferie na rockowo". W piątek 24 lutego na scenie MDK pojawi się min. zespół Symetria, który promuje najnowszy album pt."Niewolnicy Wolności".

Kapela wystąpi w naszym mieście w ramach swojej trasy Party'n roll tour 2012. Muzycy, nim dotrą do Turku, zawitają do klubów w Katowicach, Warszawie i Łodzi. Jak mówią sami członkowie Symetrii, ich muzyka to "połączenie rockowych brzmień gitary elektrycznej z lirycznym melodyjnym wokalem, a treść tekstów przenika poprzez to co codzienne i niematerialne". Do rock'n'rollowych rytmów w swoi wydaniu turkowską publiczność postarają się przekonać: Grzesiek Żygoń (wokal), Wojtek Mrówka (gitara elektryczna), Konrad Konopka (gitara basowa), Damian Bonczek (perkusja) i Dominik Stypa - (gitara elektryczna).

reklama

Impreza "Ferie na rockowo" rozpocznie się w Miejskim Domu Kultury o godz. 19:00. Koszt wstępu na to wydarzenie to jedynie 10 zł. Oprócz Symetrii na scenie pojawią się także GDP Squad z Uniejowa oraz Mile Stone z Turku.

Symetria powstała w maju 2005 roku. Fani mogli usłyszeć i zobaczyć kapele nie tylko w klubach, ale też podczas wielu przeglądów i festiwali. Symetria ma na swoim koncie debiutancką płytę "Primodium". W lipcu 2010 roku zespół nagrał swój drugi krążek. Płytę "Niewolnicy Wolności" - na której znalazło się 10 utworów - dostać można w sklepach muzycznych w całej Polsce. Więcej informacji na temat zespołu można znaleźć na stronie www.symetria.art.pl oraz na facebookowym fanpage'u  ZespolSymetria .

reklama

Opracował: AW

Podobne artykuły

Nowa odsłona sklepu KOMFORT w Turku. Wielkie...

Nowa odsłona sklepu KOMFORT w Turku. Wielkie...

02-11-2019
Najważniejsze zagadnienia w uprawie ogórków

Najważniejsze zagadnienia w uprawie ogórków

17-12-2018
Malanów: Zaśpiewali

Malanów: Zaśpiewali "Na wesołą nutę". Kasia, Maja,...

26-10-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama