niedziela 05 lipca 2020

Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

reklama

Big Band zagra na basenie!

Big Band zagra na basenie!
 

Już w najbliższy weekend na odnowionej turkowskiej pływali oprócz plusku wody usłyszymy dźwięki muzyki. W sobotni wieczór w tej nietypowej lokalizacji koncert da Big Band Miasta i Powiatu Tureckiego.

Jak informują Organizatorzy, na pomysł eventu wpadł dyrektor OSiRu Krzysztof Kolenda, a propozycję  tę  z zadowoleniem przyjęli muzycy. Koncert w dniu 25 lutego rozpocznie się o godz. 20:00 i będzie niejako uświetnieniem oddania po remoncie do użytku turkowskiego basenu. To także doskonałe muzyczne zwieńczenie mijających ferii. Za scenę posłuży plaża basenowa krytej pływalni. To także spore wyzwanie pod względem akustycznym, lecz i z tym członkowie Big Bandu Miasta i Powiatu Tureckiego powinni sobie poradzić.

reklama

Sobotniego koncertu nie można przegapić tym bardziej, iż na to wydarzenie obowiązuje wstęp wolny. Ze względu na występ muzyków w sobotę z basenu będzie można korzystać jedynie do godziny 19.00.

AW
 

Podobne artykuły

Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR...

Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR tłumaczy...

1 lip.
Jest porozumienie w sprawie promocyjnego wstępu...

Jest porozumienie w sprawie promocyjnego wstępu na...

04-07-2019
IV Edycja Mistrzostw Pływania już niebawem. O...

IV Edycja Mistrzostw Pływania już niebawem. O...

29-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama