piątek 30 lipca 2021

Julity, Ludmiły, Zdobysława

15°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Kurs Samoobrony Kobiet zakończony!

Kurs Samoobrony Kobiet zakończony!
 

Ponad miesiąc trwał kurs samoobrony kobiet pod hasłem „ Bądź Bezpieczna”, którego organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Turku wspólnie z Klubem Sportów i Sztuk Walk – Kyokushin Karate.

Zajęcia odbywały się na specjalistycznej macie w sali przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w każdy wtorek i czwartek , a ich realizatorami byli asp.sztab. Dariusz Jasiakiewicz- instruktor taktyki i techniki interwencyjnej ( wieloletni dowódca grupy specjalnej), Piotr Itczak – ratownik medyczny i mgr Elżbieta Piąstka specjalista ds. przemocy oraz  Sebastian Szewczyk – instruktor samoobrony.

reklama

W zajęciach uczestniczyło ponad 80 kobiet z terenu całego powiatu , które zostały podzielone na dwie grupy. Na zakończenie kursu odbyło się szkolenie z ratownictwa medycznego połączone z wykładem na temat „zachowanie się w sytuacjach stresowych”. Uroczyste zakończenie szkolenia odbyło się w Komendzie Powiatowej Policji w Turku, podczas którego Burmistrz Turku Zdzisław Czapla i Z-ca Komendanta KPP w Turku podinsp. Bogdan Kaczorowski  wręczyli pamiątkowe certyfikaty i gadżety ufundowane przez Burmistrza Turku  i  NSZZ Policjantów przy KPP w Turku.

Z przykrością należy stwierdzić, że akcji nie wsparł Starosta Turecki Zbigniew Bartosik. Duże podziękowania należą się dla Burmistrza Turku i Przewodniczącego NSZZ Policjantów asp.sztab. Jana Wodzińskiego i mł.asp. Katarzyny Latuszewskiej za wsparcie tej szczytnej akcji dla kobiet oraz funkcjonariuszom Zespołu Prewencji.

Podobne artykuły

Start kursu samoobrony kobiet już w...

Start kursu samoobrony kobiet już w poniedziałek....

09-10-2020
Kolejny Kurs Samoobrony dla Pań zakończony

Kolejny Kurs Samoobrony dla Pań zakończony

04-04-2019
Start kursu samoobrony kobiet już niebawem. Weź...

Start kursu samoobrony kobiet już niebawem. Weź w...

19-02-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama