środa 23 września 2020

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Dynamiczna Joga na początek sezonu/Ćwicz z mistrzem

Dynamiczna Joga na początek sezonu/Ćwicz z mistrzem - Radek Rychlik / Fot. jacekchmielewski.com
Radek Rychlik / Fot. jacekchmielewski.com 

W dzisiejszych szalonych czasach joga to znakomity sposób na odzyskanie równowagi i zwolnienie tempa. Wszystkich tych, którzy chcieliby, choć na moment odzyskac kontakt ze sobą, zrelaksować się a przy okazji trochę poćwiczyć, zapraszamy 14 i 15 kwietnia do Fitness Planet Moniki Łechtańskiej na warsztaty jogi dynamicznej.

Joga dynamiczna to specyficzna odmiana tradycyjnego stylu cwiczeń łącząca sekwencje dynamiczne ze statycznymi. Efektywnie rozciąga i wzmacnia mięśnie, a także pozwala kształtować ładną sylwetkę. To także znakomity sposób na oczyszczenie ze stresu i usunięcie napięć. Oprócz asan (ćwiczeń statycznych), które występują we wszystkich odmianach jogi, w jodze dynamicznej stałą częścią treningu są dynamiczne sekwencje ćwiczeń wykonywane w rytmie oddechu.

Warsztaty zorganizowane przez Fitness Planet poprowadzi Radek Rychlik - pierwszy w Polsce nauczyciel, badacz i popularyzator dynamicznych odmian hatha jogi. Jako pierwszy na świecie zbadał i opisał jak zmieniają się parametry układu oddechowego i krwionośnego podczas wykonywania sesji jogi Astanga. Jego badania stały się podstawą licznych publikacji z dziedzin i biomechaniki. Sam ćwiczy jogę od 1999 r., od 2002 uczy jej innych. Brał udział w kursach nauczycielskich i warsztatach u najlepszych nauczycieli w Ameryce, Europie i Azji.

Na zajęciach prowadzonych przez Radka Rychlika łączy się mądrość tradycyjnych stylów jogi z osiągnięciami współczesnych nauk o kulturze fizycznej. Wszystko po to, by optymalne efekty dla harmonijnego, holistycznego rozwoju człowieka.

Warsztaty odbędą się w dniach 14 i 15 kwietnia. Sobota ( w godz. 15.30-17.30) przeznaczona będzie na zajęcia wprowadzające oraz techniko oddechowe. W niedziele natomiast odbędą się dwie partie półtoragodzinnych zajęć jogi dynamicznej (o godz. 9.00 i o godz.13.00). Całkowity koszt warsztatów wynosi 100 zł. Istnieje możliwość uczestniczenia w pojedynczych zajęciach (koszt - 40 zł). Zapisy możliwe pod numerem tel. 531 99 42 99 lub w siedzibie Fitness Planet na ul. Gorzelnianej 18.

Podobne artykuły

Turek: Babski weekend trwa

Turek: Babski weekend trwa

05-03-2016
Ruch nie zna granic. Kobiety w ciąży ćwiczyły...

Ruch nie zna granic. Kobiety w ciąży ćwiczyły jogę i...

20-07-2015
Plinza, Gwiezdne Wojny i osiedlowe festyny...

Plinza, Gwiezdne Wojny i osiedlowe festyny czyli...

17-07-2015
reklama
reklama
reklama