sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Warsztaty dziennikarskie z Przystanią

Warsztaty dziennikarskie z Przystanią
 

Masz od 11 do 19 lat i lubisz pisać bądź fotografować? Koniecznie musisz wziąć udział w warsztatach dziennikarskich organizowanych przez Stowarzyszenie Przystań.

Jak napisać chwytliwy felieton, jak przygotować się do wywiadu, jak publikować zdjęcia, aby nie złamać prawa? Między innymi tego dowiedzą się wszyscy ci, którzy zdecydują się wziąć udział w warsztatach dziennikarskich organizowanych przez Stowarzyszenie „Przystań”. Zajęcia odbywać będą się w formie dwugodzinnych spotkań tygodniowo. Obok zagadnień czysto teoretycznych, dużą rolę odgrywać będzie praktyka. Warsztatowicze będą mieli okazję nie tylko podszkolić swój warsztat, ale także przyjrzeć się z bliska pracy lokalnych dziennikarzy. Pierwsze zajęcia już w maju.

reklama

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 27 kwietnia o godz. 17.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Turku. Nie możesz przyjść na spotkanie, a chcesz wziąć udział w warsztatach - zadzwoń pod numer 605593529. Informacje także na Facebooku. Projekt dofinansowany przez Gminę Miejską Turek.

Podobne artykuły

O współczesnym patriotyzmie...

O współczesnym patriotyzmie...

01-08-2019
Nowoczesne rodzicielstwo zastępcze - rozmowa z...

Nowoczesne rodzicielstwo zastępcze - rozmowa z Edytą...

10-07-2019
Zadbamy o szpital, aby szpital zadbał o pacjentów

Zadbamy o szpital, aby szpital zadbał o pacjentów

08-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama