sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Turkowskie dzieci będą świętować

Turkowskie dzieci będą świętować - Źródło: sxc.hu / František Friedrich
Źródło: sxc.hu / František Friedrich 

1 czerwca to wyjątkowy dzień, w którym uwaga wszystkich skupia się na najmłodszych. Także w Turku dla milusińskich przygotowano wiele atrakcji, takich jak np. bajkowy spektakl, rozmaite konkursy oraz zabawy zorganizowane przez członków Turkowskiego Klubu Miłośników Fantastyki "Trako".

Organizatorzy zakładają ulokowanie imprezy w parku miejskim, ale brzydka pogoda może pokrzyżować te plany. Nie ma jednak czego się bać - w takim przypadku deszcz na pewno nie przeszkodzi dzieciom, które pojawią się w Miejskim Domu Kultury. W tym czy innym miejscu już o godz. 16.00 rozpocznie się spektakl „Bajkowa Zofia”, a później przyjdzie czas na takie atrakcje, jak „Urszula Pakuła show” i zabawy z chustą Klanzy. Znajdzie się również czas i miejsce na rozmaite zabawy, konkursy z nagrodami i pomalowanie sobie twarzy.

reklama

Fascynacja egzotycznymi światami i pasjonującymi przygodami to coś, z czego nie warto wyrastać. Dowodem na to, że także w naszym mieście można realizować swoje hobby na tym polu jest  Turkowski Klub Miłośników Fantastyki "Trako". Najmłodsi będą mogli przekonać się, że członkowie stowarzyszenia - pomimo snucia się po rozmaitych lochach, bójek ze smokami i toczenia zaciekłych walk z Diablo - są na co dzień bardzo miłymi i sympatycznymi ludźmi. Zainteresowani będą mogli pograć z „fantastami” w gry planszowe (a może nawet terenowe, jeżeli pogoda pozwoli), a dla najmłodszych klubowiczki przygotowały wspólne zajęcia plastyczne.

Organizatorem imprezy „Uśmiech Dzieciom” jest Miejski Dom Kultur w Turku, przy współpracy z Samorządem Osiedlowym nr 1.

AW

reklama

Źródło: www.mdk.turek.pl

Podobne artykuły

Uwaga! Nadchodzą intensywne burze nad Turek i...

Uwaga! Nadchodzą intensywne burze nad Turek i...

13-06-2019
Nowe umiejętności i kompetencje uczniów ZST w...

Nowe umiejętności i kompetencje uczniów ZST w Turku

13-06-2018
Osiedle Leśna z nową kanalizacją deszczową

Osiedle Leśna z nową kanalizacją deszczową

16-11-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama