poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Dzień Dziecka z Przystanią/Dziennikarze Przystani relacjonują

Dzień Dziecka z Przystanią/Dziennikarze Przystani relacjonują
 

Choć Dzień Dziecka już za nami, to Stowarzyszenie Przystań zorganizowało dodatkowy dzień zabawy dla najmłodszych. Milusińscy mieli do dyspozycji wiele atrakcji, m.in. malowanie twarzy, konkurs plastyczny, a także został zaproszony nietypowy gość.

Wszystkie atrakcje, które stowarzyszenie przygotowało dla swoich milusińskich odbywały się zarówno na parkingu os. Młodych jak i w samej siedzibie Przystani od godziny 11:00. Na początek grupa taneczna pod opieką Magdaleny Grabowskiej Łyskawy zaprezentowała nam swoje umiejętności, po czym część osób przeniosła się do tymczasowej siedziby Stowarzyszenia, by wziąć udział w konkursie plastycznym w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci od 6 do 10 lat o temacie „Bajkowy las” oraz 11 wzwyż pt. „Wodny świat”. Opiekę nad plastycznymi zmaganiami sprawowali Lech Lament, Mariola Jankowska i Aldona Wojtczak.

reklama

Maluchy miały także okazję sprawdzić się w takich dyscyplinach jak: mistrz hula hop, dmuchanie balonów na czas, slalom z piłeczką na łyżce, podbijanie piłeczki na paletce i wiele, wiele innych, za które można było dostać ciekawe nagrody.

Chętni mieli okazję oddać się w ręce wolontariuszek i zamienić swoją twarz w prawdziwe dzieło sztuki, od umalowania się na tygryska, po stworzenie niesamowicie wymyślnych wzorków.

Swoją obecnością zaszczycił nas również Kubuś Puchatek, który przybył aż ze Stumilowego Lasu, by spędzić ten niesamowity dzień z nami i zrobić pamiątkowe zdjęcie z uczestnikami.

Liwia Polipowska/Dziennikarz Przystani

reklama
2
3
4
5
6

Podobne artykuły

Trenują i rysują. Judocy z Tuliszkowa...

Trenują i rysują. Judocy z Tuliszkowa świętowali...

8 list.
Zwycięskie kolaże znajdą się w kalendarzu na...

Zwycięskie kolaże znajdą się w kalendarzu na...

7 list.
Rejestracja wolontariuszy - 30. Finał Wielkiej...

Rejestracja wolontariuszy - 30. Finał Wielkiej...

29-11-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama