piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Dla kogo bilety na występ Cyrku Arlekin?

Dla kogo bilety na występ Cyrku Arlekin?
 

Wczoraj zakończył się dość ekspresowy konkurs, w którym nasi czytelnicy mogli wygrać wejściówki na niedzielny show jednego najbardziej znanych polskich cyrków.

Jako że już za chwilę rozpoczną się wakacje, także i nasza redakcja postanowiła nikogo nie egzaminować, ani nie odpytywać. Osoby chcące ujrzeć magiczny świat Cyrku Arlekin, a jednocześnie otrzymać bezpłatne dwuosobowe zaproszenia na widowisko (każde zaproszenie = 1 osoba dorosła + 1 dziecko do lat 12-tu) musiały po prostu sprecyzować, dlaczego pragną zobaczyć show. Uczestnicy konkursu wykazali się sporą inwencją, a w mailach pośród argumentów przewijały się zarówno fascynacje zwierzętami, powroty pamięcią do lat dzieciństwa, jak i chęć sprawienia frajdy swoim pociechom. Krótko mówiąc, magia cyrku jest wiecznie żywa.

reklama

Darmowe dwuosobowe zaproszenia trafią do: pani Darii Pacześnej, pani Katarzyny Cieślak, pani Beaty Aceli, pana Piotra Rzeteckiego oraz pana Waldemara Michalaka.

Zwycięzcy zostali już przez nas powiadomieni o tym fakcie i sposobie odbioru biletów. Pozostałym osobom polecamy mimo wszystko wybranie się na występ Cyrku Arlekin. Mieszkańcy miasta i okolic będą mogli podziwiać artystów w dniu 1 lipca na terenie OSiR-u (ul. Armii Krajowej), począwszy od godz. 16:00. Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku.

AW

Podobne artykuły

"Urodzinowo Bajkowo" - Cyrk Korona z jubileuszową...

25 kw.
Słodków: V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach...

Słodków: V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach...

15-03-2018
Cyrk przyjeżdża do Turku. Czy naprawdę tego...

Cyrk przyjeżdża do Turku. Czy naprawdę tego chcemy?

27-08-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama