niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Szkoła "Przystani" czeka na rodziców

Szkoła
Źródło: www.ore.edu.pl 

Jako, że człowiek uczy się podobno całe życie, nie należy odcinać się od samodoskonalenia. Mieszkańcy Turku i okolic mogą chociażby wziąć udział w akcji „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, organizowanej przez Stowarzyszenie "Przystań".

Pierwsze spotkanie w ramach tej inicjatywy odbędzie się 3 października o godz. 17:00 w siedzibie "Przystani" (os. Młodych 8/1). Kto powinien się na nim pojawić? Przede wszystkim rodzice, nauczyciele oraz wychowawcy – krótko mówiąc osoby, którym szczególnie powinna "leżeć na sercu" potrzeba skutecznego porozumiewania się z innymi (dziećmi, młodzieżą).

reklama

Chętni, którzy przystąpią do akcji „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, będą brać udział w bezpłatnych warsztatowych zajęciach, które poprowadzą realizatorzy rekomendowani przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie. Spotkania te odbywać się będą w niewielkich, maksymalnie 15-osobowych grupach. Zajęcia opierać się będą na wymianie doświadczeń, lecz jak na szkołę przystało, nie zabraknie "zadań domowych". W zakres tematyki zajęć wejdą takie zagadnienia, jak: uczucia dziecka i opiekuna, mobilizacja najmłodszych do współpracy oraz nauki, wspieranie samodzielności wychowanków.

Uzyskać informacje na temat akcji oraz dokonać zapisu na zajęcia można pod adresem: anna-zk@o2.pl.

Projekt dofinansowany jest przez Gminę Miejską Turek.

reklama

AW

 

Podobne artykuły

Kolejni nauczyciele mianowani w placówkach...

Kolejni nauczyciele mianowani w placówkach...

31 sierp.
Wesołe ferie z Oyama Karate.

Wesołe ferie z Oyama Karate.

28 st.
Zimowa Akademia Sportów Walki także w Ferie 2020

Zimowa Akademia Sportów Walki także w Ferie 2020

27 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama