wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Akademia Reissa rozdaje karnety na treningi

Akademia Reissa rozdaje karnety na treningi - Foto: akademiareissa.pl
Foto: akademiareissa.pl 

Klub Sportowy Akademia Reissa wraz z portalem Turek.net.pl przygotował specjalną niespodziankę dla wszystkich miłośników sportu. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodami są karnety na treningi w profesjonalnej szkółce piłkarskiej dla dzieci od 4 roku życia.

By znaleźć się wśród grona zwycięzców, należy do 28. lutego przesłać na adres d.wierszula@akademiareissa.pl rozwinięcie zdania: „Lubię grać w piłkę, ponieważ…”. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Konkurs”, a w treści podać dodatkowo nazwę lokalizacji w jakiej chciałoby trenować Państwa dziecko, a także jego imię i wiek.

reklama

Autorzy najlepszych wypowiedzi otrzymają karnety na zajęcia w Akademii w jednej z blisko 40 lokalizacji na terenie woj. wielkopolskiego oraz zaproszenie na mecz Lecha Poznań.

- Wszystkie dzieci, zarówno chłopców jak i dziewczynki gorąco zapraszam na zajęcia do naszej Akademii. Dla nas nie jest najważniejszy wynik sportowy, a głównie dobra zabawa z piłką. Zawodnikom, poza treningami i opieką medyczną, zapewniamy także wiele innych atrakcji: wszyscy biorą udział w lidze wewnętrznej i turniejach, organizujemy wspólne wyjścia na mecze Lecha i zapraszamy dzieci na wakacyjne obozy - mówi założyciel Akademii, Piotr Reiss.

Lista najbliższych szkółek: Jarocin, Kalisz, Konin, Leszno, Pleszew, Słupca, Ślesin, Turek, Września.

Podobne artykuły

Trenuj za darmo! Bezpłatne zajęcia dla dzieci w...

Trenuj za darmo! Bezpłatne zajęcia dla dzieci w...

3 sierp.
Najmłodsi karatecy trenowali nad Jeziorem...

Najmłodsi karatecy trenowali nad Jeziorem Powidzkim...

03-09-2019
Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA...

Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA Turek...

03-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama