poniedziałek 28 września 2020

Libuszy, Wacławy, Wacława

reklama

Policja dla pokrzywdzonych przestępstwem

Policja dla pokrzywdzonych przestępstwem
 

Od 25 lutego do 02 marca 2013 roku każdy, kto czuje się pokrzywdzony przestępstwem, może zasięgnąć porady prawnej w ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Ofiary, np. przemocy w rodzinie oraz wszystkich innych przestępstw mogą otrzymać bezpłatną poradę.

W ramach prowadzonej akcji będzie można uzyskać nie tylko poradę prawnika. W trakcie całego tygodnia wyznaczeni funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Turku mają specjalne dyżury w trakcie, których będą udzielać porad wszystkim osobą pokrzywdzonym. Nie tylko policjanci włączyli się w tą bardzo potrzebna i pomocną akcję.

reklama

Dyżury dla wszystkich potrzebujących pełnić będą również kuratorzy sądowi Sądu Rejonowego w Turku. Każda osoba, która chce uzyskać pomoc może przyjść w godzinach 10.00-18.00 do Komendy Powiatowej w Turku lub Sądu Rejonowego w Turku gdzie czekają specjaliści gotowi udzielić cennych porad i wskazówek.

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem organizowany jest już po raz trzynasty. Inicjatywie pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem patronuje Ministerstwo Sprawiedliwości. 

Podobne artykuły

Rusza zbiórka dla pogorzelców z Zadwornej....

Rusza zbiórka dla pogorzelców z Zadwornej. Można...

26 wrz.
Po pożarze domu w Zadwornej. Potrzebna pomoc...

Po pożarze domu w Zadwornej. Potrzebna pomoc...

25 wrz.
Kolejne litry cennego daru dla Agaty, czyli...

Kolejne litry cennego daru dla Agaty, czyli akcja...

24 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama