piątek 02 grudnia 2022

Balbiny, Ksawerego, Pauliny

2°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Mnóstwo pluszaków z powiatu tureckiego

Mnóstwo pluszaków z powiatu tureckiego
 

Przekazaliśmy żołnierzom maskotki dla dzieci z Afganistanu, oddane przez przedszkolaków i uczniów z placówek oświatowych z powiatu tureckiego.

Po przeliczeniu misie zostaną przewiezione transportem lotniczym do oddalonej o ponad 5 tys. km prowincji Ghazni w Afganistanie. A tam polscy żołnierze przekażą zabawki m.in. do sierocińców i najbiedniejszych szkół.

reklama

Wszystko to dzięki humanitarnej akcji pomocy "Wielkopolska – afgańskim dzieciom" zorganizowanej przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki, która swoim zasięgiem objęła całą Wielkopolskę. Włączyły się w nią również 2 przedszkola i 11 szkół z terenu powiatu tureckiego oraz Starostwo Powiatowe w Turku.

Nasze pluszowe misie i lalki wraz z pozdrowieniami i życzeniami odebrało wojsko w dniu 28 lutego br.  Dziękujemy dzieciom, ich rodzicom oraz szkołom za przyłączenie się do akcji i udzieloną pomoc.

Materiał prasowy Starostwa Powiatowego w Turku

Mnóstwo pluszaków z powiatu tureckiego

Podobne artykuły

Przedszkolaki lubią śpiewać i malować, czyli...

Przedszkolaki lubią śpiewać i malować, czyli 18....

14 maj.
Wideo: Dzień Samorządu Terytorialnego z...

Wideo: Dzień Samorządu Terytorialnego z życzeniami...

27-05-2020
Życzenia Komendanta Powiatowego PSP w Turku

Życzenia Komendanta Powiatowego PSP w Turku

04-05-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama