środa 28 lipca 2021

Ady, Wiwiany, Sylwiusza

18°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Chcecie bilety na Farben Lehre?

Chcecie bilety na Farben Lehre?
 

Pub 21 nie ustaje w organizowaniu kolejnych interesujących koncertów – już 17 marca w lokalu pojawi się zespół Farben Lehre. Na szczęście portal Turek.net.pl równie pilnie trzyma rękę na imprezowym pulsie, także i tym razem zapewniając swym czytelnikom możliwość wygrania dwóch, podwójnych wejściówek.

Darmowe wejściówki będzie można zdobyć odpowiadając na pytanie: Jak nazywa się coroczna trasa koncertowa organizowana przez W. Wojdę? Swoje wskazania należy wysłać do dnia 12 marca, wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu kontaktowego, na adres konkurs@turek.net.pl, w temacie maila wpisując „FARBEN LEHRE”. Zamieszczone w treści odpowiedzi dane osobowe wykorzystane będą przez redakcję portalu Turek.net.pl jedynie w celu poinformowania zwycięzcy o sposobie odbioru biletu.

reklama

Farben Lehre można spokojnie nazwać weteranami muzycznych scen – zespół powstał we wrześniu 1986 roku. Bynajmniej nie znaczy to jednak, że można mówić o rozleniwieniu, wywołanym długim okresem funkcjonowania. Dotychczas fani otrzymali 9 płyt studyjnych, koncertowe "Samo życie", dwa dvd: "Przystanek Woodstock 2006" i "Punky Reggae live 2008" oraz liczne kompilacje. Zespół regularnie występuje w Polsce, jak i za granicą – muzycy w przeciągu ostatnich 5 lat dali blisko 500 koncertów. O tym, jak bardzo melodyjną i energiczną jest muzyka zespołu wie chyba każdy, kto choć raz usłyszał "Helikoptery", "Pozytywkę" czy "Spodnie z GS-u".

Farben Lehre zaprezentują się przed turkowską publicznością w niedzielę 17 marca. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00. Gości Pubu 21 w punkowe rytmy wciągną: Wojciech Wojda (wokal, teksty), Konrad Wojda (gitara, wokal), Filip Grodzicki (gitara basowa) i Adam Mikołajewski (perkusja). Bilety na to wydarzenie (20zł/25 w dniu koncertu) są do nabycia w Pubie 21. 

Podobne artykuły

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale...

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale nie...

09-09-2020
Bilety na walkę Gardzielka są już dostępne....

Bilety na walkę Gardzielka są już dostępne. Wyjazd...

27-02-2017
Wideo: Sztywny Pal Azji po raz kolejny w Turku

Wideo: Sztywny Pal Azji po raz kolejny w Turku

23-04-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama