sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Odpuść Marzannie, zatańcz Harlem Shake

Odpuść Marzannie, zatańcz Harlem Shake
 

Wprawdzie można w czasie pierwszego dnia wiosny utopić słomianą kukłę lub szlajać się Bóg wie gdzie będąc na wagarach, jest jednak inna opcja ciekawego pożegnania zimy. Mieszkańcy Turku i okolic – dysponujący wolnym czasem – mogą w najbliższy czwartek przy odrobinie dobrej woli wziąć udział we flash mobie i pokazać, że Turek nie jest tylko smutnym miastem emerytów.

Czytelnicy Turek.net.pl – jako osoby doskonale obeznane z internetem – siłą rzeczy musiały zetknąć się ostatnimi czasy z wciąż rosnącą popularnością idei kręcenia filmików do dźwięków "Harlem Shake". Te charakterystyczne flash moby zdecydowali się uwiecznić kamerami uczniowie, studenci, pracownicy prywatnych firm, żołnierze, strażacy, sportowcy i wszelkie grupy społeczne z wielu krajów świata. Jeśli ktoś nadal jakimś cudem nie wie o co chodzi, to jako materiał instruktażowy może posłużyć to oto wideo rodem z mroźnej Norwegii:

reklama

W jaki sposób ów event miałby odbyć się w Turku? Trudno chyba o lepszy moment na to wydarzenie, niż pierwszy dzień wiosny. Wstępnie proponujemy, aby uwiecznienie flash moba odbyło się na szachownicy w "Małym parku" (ul. Kościuszki), około godz. 10:30. Rzecz jasna nie są to sztywne ustalenia, które nie mogłyby ulec zmianie. Osoby gotowe wziąć udział w kręceniu turkowskiego "Harlem Shake'a" powinny odwiedzić profil wydarzenia Turkowski Harlem Shake na facebooku, gdzie na bieżąco toczyć się będzie dyskusja w tej sprawie. Tak czy owak uczestnicy akcji muszą zaopatrzyć się w interesujące przebrania, a także powinni sobie przygotować sobie iście "kozacką" choreografię taneczną.

Takie pokłady humoru i energii zaprezentowali uczestnicy podobnego wydarzenia, które odbyło się na Termach w Uniejowie:

reklama

AW

Podobne artykuły

Turek: Zabójczy strzał padł z parabellum

Turek: Zabójczy strzał padł z parabellum

22-03-2017
Turek: 48-latek nie żyje. Strzał z pistoletu...

Turek: 48-latek nie żyje. Strzał z pistoletu był...

21-03-2017
Jechał vectrą, miał 3,8 promila. Wydmuchał...

Jechał vectrą, miał 3,8 promila. Wydmuchał jeszcze...

09-02-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama