wtorek 19 stycznia 2021

Erwiny, Henryka, Mariusza

reklama

Stań się Balladyną lub Kirkorem, zagraj w nocny spektaklu

Stań się Balladyną lub Kirkorem, zagraj w nocny spektaklu - Źródło: sxc.hu / Flavio Takemoto
Źródło: sxc.hu / Flavio Takemoto 

Dla mieszkańców Turku i okolic z zacięciem aktorskim nadarza się nie lada okazja zdobycia roli w inscenizacji dzieła Juliusza Słowackiego. Wystarczy tylko jak najlepiej wypaść podczas sobotniego castingu.

Możliwość zrealizowania swego aktorskiego marzenia daje projekt ,,Kultura w lasach Tura'', dofinansowany w ramach Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Za działanie to odpowiadają Stowarzyszenie LGD Turkowska Unia Rozwoju - T.U.R. i Lasy Państwowe Nadleśnictwo Turek, a zakończy się ono nocną inscenizacją spektaklu ,,Balladyna''. Owo przedstawienie będzie można ujrzeć w dniu 29 czerwca 2013 r. przy Leśniczówce Linne. 

reklama

Co zrobić, by móc choć na chwilę stać się aktorem? Przede wszystkim należy w dniu 23 marca – o godz. 12:00 – pojawić się w Izbie Edukacyjnej "Zdrojki" Nadleśnictwa Turek (ul. Chopina 70), gdyż tam odbędzie się casting. Organizatorzy proszą, by osoby chcące zagrać w spektaklu, przygotowały kilkanaście dowolnych wersów tekstu ,,Balladyny''. Wytypowani mieszkańcy powiatu tureckiego (w wieku powyżej 16 lat) przez 3 miesiące będą brać udział w warsztatach, prowadzonych przez aktorów i pracowników Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

Kartę zgłoszenia pobrać można ze strony www.lgd-tur.org.pl, lub też wypełnić ją bezpośrednio przed castingiem.

Opracował: AW
Źródło: www.lgd-tur.org.pl

Stań się Balladyną lub Kirkorem, zagraj w nocny spektaklu

Podobne artykuły

Pierwszy w regionie festiwal chleba i filmów...

Pierwszy w regionie festiwal chleba i filmów...

01-09-2019
Festiwal chleba i filmów kulinarnych

Festiwal chleba i filmów kulinarnych "Kultura ze...

21-08-2019
Wideo: Uroczyście uruchomiono działalność...

Wideo: Uroczyście uruchomiono działalność Inkubatora...

08-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama