sobota 23 stycznia 2021

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

Lipali zagra w Turku

Lipali zagra w Turku - Foto: lipali.net
Foto: lipali.net 

Za niespełna miesiąc ze swoim muzycznym eksperymentem zawita Tomasz Lipnicki. To oznacza, że w murach Miejskiego Domu Kultury w Turku, zabrzmią prawdziwe, psychodeliczne dźwięki.

Lipali jest polskim zespołem muzycznym, który został założony przez Tomasza Lipnickiego w 2000 roku. Stało się to po rozwiązaniu zespołu Illusion. Lipa zaczynał z nowym projektem muzycznym sam, w roku 2000 udało mu się wydać pierwszy krążek z udziałem muzyków sesyjnych.

reklama

Jak czytamy na stronie lipali.net projekt okazał się ogromnym i pozytywnym zaskoczeniem dla wszystkich, którzy znali wcześniejsze dokonania Tomka. Muzyka transowa, z lekka psychodeliczna, momentami jazzująca nie jest bynajmniej tym, do czego przyzwyczaił swoich fanów lider rockowej legendy lat 90. W 2003 roku do Tomka dołączyli Adrian „Qlos” Kulik na basie i Łukasz „Luk” Jeleniewski na perkusji, dając tym samym Lipie pełne rockowe wsparcie.

Tomasz „Lipa” Lipnicki przybędzie wraz ze swoim zespołem do Miejskiego Domu Kultury w piątek, 26 kwietnia. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety w cenie 20/30 zł do kupienia w MDK w Turku.

reklama

Foto: lipali.net

Lipali zagra w Turku

Podobne artykuły

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale...

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale nie...

09-09-2020
Dobra adopcja. Przygarnij psiaka z Dobrej

Dobra adopcja. Przygarnij psiaka z Dobrej

28-03-2019
Mariantów: Zaginęły psy. Poszukiwania trwają

Mariantów: Zaginęły psy. Poszukiwania trwają

26-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama