sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

15°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Zainwestują w place zabaw

Zainwestują w place zabaw - Źródło: sxc.hu / James Blackburn
Źródło: sxc.hu / James Blackburn 

Niebawem część najmłodszych turkowian powinna móc cieszyć się z nowych i atrakcyjnych miejsc rozrywki. Właśnie teraz trwa – ogłoszony przez Urząd Miejski w Turku – przetarg nieograniczony na wykonanie zamówienia publicznego w zakresie zakupu i montażu urządzeń zabawowych na placach zabaw.

Co oznacza ta nazwa działania? W jego zakres wejdzie budowa placów zabaw przy ul. Aleja NSZZ Solidarność, ul. Cichej i w parku im. Żerminy Składkowskiej w Turku. Zwycięzca przetargu będzie musiał zająć się stworzeniem bezpiecznego podłoża z piasku, chodników z kostki brukowej betonowej, ale nie tylko. We wskazanych trzech miejscach pojawią się także przedmioty, które szczególnie ucieszą dzieci: zestawy wspinaczkowe, piaskownice, huśtawki wahadłowe i "ważki", konie-kiwaki itd.

reklama

Jak informuje UM w Turku, otwarcie ofert dotyczących realizacji wskazanych prac nastąpi w dniu 11 kwietnia. Kryterium oceny ofert będzie w 80% ich cena, w 20% cena rocznego przeglądu technicznego jednego placu zabaw.

AW
Źródło: www.bip.miastoturek.pl
 

Podobne artykuły

Inwazja żarłocznych gąsienic! Kuprówka rudnica...

Inwazja żarłocznych gąsienic! Kuprówka rudnica...

10 maj.
Po sesji Rady Miejskiej w Turku. Radni obniżyli...

Po sesji Rady Miejskiej w Turku. Radni obniżyli...

27-11-2020
Ładunki z bronią biologiczną w Starostwie...

Ładunki z bronią biologiczną w Starostwie Powiatowym...

22-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama