sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Po cmentarzu będzie spacerowało się lepiej

Po cmentarzu będzie spacerowało się lepiej - Fot. M. Derucki
Fot. M. Derucki 

Niebawem atrakcyjniejszy wygląd powinna zyskać turkowska nekropolia. Właśnie teraz trwa – ogłoszony przez Urząd Miejski w Turku – przetarg nieograniczony na przebudowę ciągu komunikacyjnego z odwodnieniem i oświetleniem na cmentarzu komunalnym przy ul. Chopina w Turku.

Co oznacza ta nazwa działania? W jego zakres wejdzie położenie 72.00 m2 nawierzchni z kostki brukowej betonowej, 1600.20 m2 nawierzchni ciągu komunikacyjnego z kostki brukowej betonowej (w kolorze ceglastym) i 19 m2 chodnika z kostki brukowej betonowej. W dokumentacji przetargowej znalazła się również informacja dotycząca konieczności zadbania o świetlenie cmentarnego ciągu komunikacyjnego (8/16 szt. słupów/opraw).

reklama

Jak informuje UM w Turku, otwarcie ofert dotyczących realizacji wskazanych prac nastąpi w dniu 17 kwietnia. Kryterium oceny ofert będzie w 100% ich cena.

AW
Źródło: www.bip.miastoturek.pl

Podobne artykuły

Już po remoncie. Delegacja samorządowców...

Już po remoncie. Delegacja samorządowców powiatowych...

21 wrz.
Nowa jakość życia w mieście: betonu i asfaltu...

Nowa jakość życia w mieście: betonu i asfaltu...

21 wrz.
Kłopoty z przejazdem obwodnicą Turku....

Kłopoty z przejazdem obwodnicą Turku. Utrudnienia...

23 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama