sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Ci wychowawcy są najlepsi!

Ci wychowawcy są najlepsi!
 

Przez kilka ostatnich tygodni internauci mogli głosować na swych ulubionych "belfrów" w ramach II edycji Konkursu „Lider - Wychowawca”. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem, a jej triumfatorzy zostali nagrodzeni w sobotnie przedpołudnie w "Strefie K" Konińskiego Domu Kultury.

Konkurs miał na celu promowanie nauczycieli - wychowawców, którzy wyróżniają się poprzez swoją pracę. Organizatorami trwającego w subregionie konińskim konkursu byli: poseł na Sejm RP Tomasz Piotr Nowak i poseł do Parlamentu Europejskiego Sidonia Jędrzejewska, a w przypadku naszego powiatu medium elektronicznym, które wsparło ową ideę, był rzecz jasna Turek.net.pl. Popularność naszego portalu, interesująca forma zmagań, zaangażowanie uczniów szkół, „zwieranie szyków” chociażby na facebooku sprawiły, że ogółem nasi Czytelnicy „wyklikali” ponad 19 000 głosów!

reklama

Wyniki kilkutygodniowych zmagań zostały oficjalnie ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbyła się w sobotę 20 kwietnia w "Strefie K" Konińskiego Domu Kultury. Konkurs odbył się w trzech kategoriach: szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich, więc w przypadku Turku i okolic na najwyższe laury uznania zasłużyli: Agnieszka Putiatycka-Łopata (Szkoła Podstawowa nr 5), Stanisław Frątczak (Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika) i Elżbieta Szewczyk (Zespół Szkół Rolniczych CKP). Warto podkreślić, że wychowawczyni z ZSR w Kaczkach Średnich zdobyła największą liczbę głosów wśród nauczycieli biorących udział w plebiscycie. Pani Elżbieta uzyskała wynik ponad 6900 głosów.

Troje najlepszych lokalnych wychowawców uda się w towarzystwie 9 innych triumfatorów z terenu okolicznych samorządów na wycieczkę do Brukseli, ufundowaną przez poseł do Parlamentu Europejskiego - Sidonię Elżbietę Jędrzejewską oraz będzie mogło szczycić się tytułem Lidera-Wychowawcy.

AW
Fot. M. Derucki

2
3
4
5
6
7
8
9
10

Podobne artykuły

Ósmoklasisto! Czas na ważną decyzję! Wybierz...

Ósmoklasisto! Czas na ważną decyzję! Wybierz swoją...

13 kw.
Liceum utrzymało srebrna tarczę, technikum...

Liceum utrzymało srebrna tarczę, technikum zyskało...

12 st.
Projekt ZSR i Ferdinand-Braun Schule w Gdańsku.

Projekt ZSR i Ferdinand-Braun Schule w Gdańsku.

10-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama