niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

9°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Radiowo-sportowy weekend

Radiowo-sportowy weekend
 

Bez dwóch zdań wydarzeniem nr 1 najbliższych dni będą koncerty Stachursky'ego i Lady Pank. Nie są to jednak jedyne atrakcje, jakie czekają na mieszkańców Turku i okolic.

W sobotę koncerty „Lata z Radiem” odbędą się na Stadionie 1000-lecia przy ul. Sportowej. Jak informują Organizatorzy przedsięwzięcia, najmłodszych uczestników imprez rozbawi Robi Show z programem obejmującym niezapomniane wiersze Brzechwy i Tuwima, a wszystkich bez wyjątku na pewno zainteresują występy takich gwiazd, jak Hamak Band, Stachursky oraz Lady Pank. Uczestników imprezy do wspólnej zabawy porwą Roman Czejarek i Bogdan Sawicki, a na odważnych czekać będzie wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami – do wygrania m.in. maskotka „Lata z Radiem” – foka. Szczegółowy program imprezy TUTAJ.

Gdy ochłoniemy już po koncertowych emocjach, w niedzielę warto rzucić okiem na rywalizację strażaków-ochotników oraz miłośników footballu. W dniu 14 lipca o godz. 14:00 na boisku sportowym w Tokarach Pierwszych (gm. Kawęczyn) odbędzie się IX Gminny Turniej Piłki Nożnej. Nieco później, bo o godz. 15:00 w Gąsinie (gm. Przykona) wystartują Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.

Również w niedzielę, o godz. 15:00 na placu przy Szkole Podstawowej w Dziadowicach rozpocznie się XII Festyn Folklorystyczny "My kochamy naszą ziemię". W programie imprezy: występy dzieci i zespołów ludowych, kiermasz, degustacja tradycyjnych potraw, zabawa taneczna itp. 

Opracował: AW

Podobne artykuły

Trzy dni konsultacji w sprawie projektu ustawy...

Trzy dni konsultacji w sprawie projektu ustawy o...

11 czerw.
 Będzie nowa nawierzchnia na drodze w Gąsinie

Będzie nowa nawierzchnia na drodze w Gąsinie

8 czerw.
Wideo:

Wideo: "To jest zamach na niezależność OSP". Lewica...

25 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama