wtorek 15 czerwca 2021

Jolanty, Lotara, Wita

26°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Szkolnych remontów czas

Szkolnych remontów czas
 

Okres wakacji to tradycyjny czas remontów w placówkach oświatowych. W szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Turecki trwają właśnie zaplanowane wcześniej niezbędne roboty konserwacyjne.

Ze względu na szczupłość środków, w tym roku szkoły i placówki nie planują wielkich wydatków związanych z remontami. Niemniej, po sezonie szkolnym klasy, korytarze i infrastruktura techniczna wymagają odświeżenia i konserwacji.

reklama

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Turku plan wydatków remontowych na 2013 rok przewiduje 32.300 zł. Podczas wakacji, wśród ważniejszych zadań zaplanowano serwis monitoringu oraz konserwację windy. Ponadto, jak co roku, będą odświeżone ściany, a także zostaną wykonane bieżące naprawy na korytarzach i w klasach.

Podobne roboty zaplanowano w pozostałych dwóch szkołach, tj. Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach (plan wydatków na 2013 – 23.000 zł) oraz Zespole Szkół Technicznych (plan na 2013 - 50.000 zł). Drobne wakacyjne remonty w łącznej kwocie 1000 zł przeprowadzi też Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy.

Wszystkie prace będą zakończone do 31 sierpnia.

Podobne artykuły

Ogólnopolska kampania antynarkotykowa...

Ogólnopolska kampania antynarkotykowa "Narkotyki i...

03-04-2019
Kobiece święto piękności. V edycja pokazu...

Kobiece święto piękności. V edycja pokazu Pretty Woman

08-03-2018
Ferie z Techniką 2018

Ferie z Techniką 2018

23-02-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama