sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Co się będzie działo w weekend?

Co się będzie działo w weekend?
 

Przed nami nowy miesiąc i nowe wakacyjne imprezy. Czy sierpień dostarczy nam tyle samo rozrywki co lipiec? Prezentujemy zestawienie imprez na najbliższe dni. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

2 sierpnia, dziedziniec Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera
Weekend rozpoczniemy od nocy z horrorami będącymi filmowymi adaptacjami prozy Stephena Kinga. Na dziedzińcu muzeum odbędą się projekcje Misery (godz. 21.00) oraz Lśnienia (godz. 23.00). Każdego, kto chce poczuć dreszczyk emocji zapraszamy. Wstęp wolny.

reklama

3 sierpnia, Żeronice
Od godz. 15.00 rozpocznie się Festyn Rodzinny, podczas którego odbędzie się turniej piłki siatkowej o Puchar Sołtysa. W programie są także pokaz ratownictwa medycznego oraz kurs pierwszej pomocy, zabawa taneczna, gry i konkursy dla dzieci. Na najmłodszych czekają karuzele, dmuchane zamki i wata cukrowa, dla dorosłych zaplecze gastronomiczne, grill oraz bufet.

3 sierpnia, Pub 21
W przededniu rozpoczęcia kolejnej edycji Festivalu SCABB 2013 odbędzie się Before Party, którego gwiazdą będzie Dj SOK. Impreza ruszy ok. godz. 21.00. Wstęp płatny 5 zł.

4 sierpnia, Stowarzyszenie Przystań
Od 4 sierpnia ruszają warsztaty taneczne i teatralne Festivalu SCABB 2013, prowadzone przez szkołę tańca Sidewalk oraz Marię i Jacka Sulkowskich. 12 sierpnia rozpoczną się warsztaty beatboxowe oraz djsko-producenckie, realizowane przez Żurka oraz Dj Czarnego i Tasa. Warsztaty potrwają do 18 sierpnia. Więcej informacji na: www.scabb.pl.

reklama

Ponadto juz niebawem:‹

10-11 sierpnia, OSiR/Orlik
Summer Sports Events to impreza sportowa organizowana w ramach Festivalu SCABB 2013. W programie są m.in. Otwarte Mistrzostwa Turku w Jeździe na Deskorolce, Turniej Piłki Siatkowej Plażowej, Steetball, Rajd Rowerowy oraz Turniej Piłki Nożnej Juniorów. Wybrany zostanie także najsilniejszy człowiek Turku. Zgłoszenia można wysyłać na adres biuro@sule.pl, karty zgłoszeniowe są do pobrania na stronie www.scabb.pl

5-8 sierpień, sala MDK
Codziennie od 5 do 8 sierpnia w MDK będą odbywać się zabawy i gry skierowane do najmłodszych. Pierwsze trzy dni poświęcone będą na „Taneczną Karuzelę”, 8 sierpnia dzieci będą mogły wziąć udział w grze integracyjnej „Magiczne Drzewo”. Wspólne zabawy rozpoczną się od godz. 11.00.

M.A. 

Podobne artykuły

I Ty możesz wspomóc rozwój Przystani!

I Ty możesz wspomóc rozwój Przystani!

26 kw.
Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

10-12-2019
Poetyckie świętowanie po turkowsku.

Poetyckie świętowanie po turkowsku.

25-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama