wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Przegląd weekendowych atrakcji

Przegląd weekendowych atrakcji
 

Przed nami kolejny wakacyjny weekend. Dla tych, którzy nie chcą spędzić go w domu przygotowaliśmy zestawienie imprez na terenie powiatu tureckiego, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

10 sierpnia, godz. 10.00
Z  terenu Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Armii Krajowej) wystartuje już III rajd rowerowy zorganizowany przez TIG, Gminę Władysławów i firmę DAVO Dawid Rosiak. Projekt „Rowerem przez LGD T.U.R” ma zachęcić do aktywnego wypoczynku i poznania historii naszego regionu. Tym razem rowerzyści poznają szlaki gminy Brudzew.

reklama

10-11 sierpnia, godz. 12.00
Na terenie OSiRu oraz boiska Orlik odbędzie się impreza sportowa Summer Sport's Event's organizowana w ramach Festivalu SCABB 2013. W sobotę w samo południe odbędą się już 8 Otwarte Mistrzostwa Turku w Jeździe na Deskorolce. Ponadto na zainteresowanych czeka Turniej Piłki Siatkowej Plażowej, Streetball, rajd rowerowy (godz. 10.00). W niedzielę odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Orlik w kategorii Junior, Turniej Gmin w wybieraniu najsilniejszego człowieka. Do dyspozycji przybyłych będzie paintball oraz dmuchane zamki dla najmłodszych.

10 sierpnia, godz. 21.00
W Pubie 21 odbędzie się kolejny koncert w ramach Festivalu SCABB 2013. Zagrają: Dwa Sławy, 1Smeck/Mały Szu, Colaboracja, Dj SOK, Bros oraz PSCH. Ceny biletów w przedsprzedaży: 10 zł, w dniu koncertu: 15 zł.

10 sierpnia, godz. 16.00
Na boisku przy ul. Zielonej na osiedlu Muchlin odbędzie się festyn sportowo-rekreacyjny, organiziwany przez Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 5. W programie są liczne konkursy i gry dla przybyłych, karuzela i dmuchane miasteczko dla dzieci. Wieczorem rozpocznie się zabawa taneczna, która potrwa do godz. 1.00 w nocy.

10 sierpnia, godz. 12.35
Na boisku Orlik przy Gimnazjum nr 1 w Turku rozegrane zostaną mecze Pucharu Lata, które miały odbyć się 3 i 4 sierpnia. Na boisku zmierzą się drużyny z grupy OPEN oraz Szkoły Gimnazjalne. Finał odbędzie się 17 sierpnia o godz. 16.00

reklama

11 sierpnia, godz. 14.00
W Miłaczewie na boisku Orlik odbędzie się Festyn Rekreacyjno-Sportowy. W programie imprezy znalazły się m.in. Turniej Piłki Nożnej dla drużyn z zaproszonych sołectw oraz dla dzieci biorących udział w treningach prowadzonych na Orliku, konkurencje sportowe dla najmłodszych oraz inne atrakcje.

11 sierpnia, godz. 14.00-19.00
W Świetlicy Wiejskiej w Czachulcu będzie można obejrzeć wystawę prac malarskich i fotografii. Jest to efekt VII pleneru malarskiego „Malowniczy Malanów” oraz Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Wieś Piękniejsza od Miasta”.

11 sierpnia, godz. 14.00
W Milejowie (gm. Kawęczyn) odbędą się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Strażacy z poszczególnych jednostek będą toczyć zaciętą rywalizację podczas różnych konkurencji sportowych.

M.A.

2
3
4
5

Podobne artykuły

Powiatowe obchody Dnia Strażaka i 100-lecie OSP...

Powiatowe obchody Dnia Strażaka i 100-lecie OSP...

30 maj.
Imprezowy zawrót głowy! Maj pożegnamy na...

Imprezowy zawrót głowy! Maj pożegnamy na zabawach...

27 maj.
Malanów. Przedszkolaki maszerowały z...

Malanów. Przedszkolaki maszerowały z ekologicznymi...

23 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama