poniedziałek 03 października 2022

Bogumiła, Gerarda, Józefy

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Koncert Indios Bravos już w ten weekend. KONKURS!

Koncert Indios Bravos już w ten weekend. KONKURS! - Foto: wikipedia / Margoz
Foto: wikipedia / Margoz 

Pub 21 na zakończenie wakacji przygotował dla mieszkańców Turku nie lada atrakcję: koncert żywiołowego zespołu Indios Bravos. Lokal znalazł się w grupie 32 miejsc wytypowanych przez poznański browar Lech do przeprowadzenia koncertów promocyjnych.

Koncert odbędzie się 31 sierpnia w Pubie 21. Grupa znana jest z oryginalnego repertuaru, na który składa się mieszanka rocka, bluesa i reggae. W 2007 roku podczas Przystanku Woodstock zespół został nagrodzony „Złotym Bączkiem”. W innych miastach oprócz Indios Bravos zagrają Muchy i Kari Amirian.

reklama

Do konkursu przystąpiło wiele lokali z całego kraju. Wybranie Pubu 21 jest nie tylko wielkim wyróżnieniem, ale także dowodem na to, że miejsce w pełni zasługuje na miano kulturalno-towarzyskiego serca miasta. Wstęp na koncert jest wolny, jednak istnieje konieczność zapisania się na bilety.

Można je także pozyskać, biorąc udział w naszym konkursie! Do rozdania mamy 10 biletów. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, w którym roku została założona grupa Indios Bravos? Odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem oraz telefonem kontaktowym prosimy nadsyłać na adres konkurs@turek.net.pl, w temacie wpisując „Pub 21”.

Zamieszczone w treści odpowiedzi dane osobowe będą wykorzystywane przez redakcję Turek.net.pl tylko i wyłącznie w celu poinformowania zwycięzców o sposobie odbioru biletu. Na odpowiedzi czekamy do czwartku 29 sierpnia. O wygranej poinformujemy w piątek 30 sierpnia w godzinach południowych.

Serdecznie zapraszamy zarówno do wzięcia udziału w konkursie, jak i w samym wydarzeniu!

reklama

M.A.

Podobne artykuły

Indios Bravos rozgrzali publiczność w MDK!

Indios Bravos rozgrzali publiczność w MDK!

29-11-2015
Indios Bravos i De Indigo niebawem w Turku

Indios Bravos i De Indigo niebawem w Turku

16-11-2015
Sexbomba i Indios Bravos zagrają w Turku

Sexbomba i Indios Bravos zagrają w Turku

13-11-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama