poniedziałek 05 grudnia 2022

Kryspiny, Norberta, Sabiny

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Indios Bravos i De Indigo niebawem w Turku

Indios Bravos i De Indigo niebawem w Turku - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Sexbomba i TZN Xenna tchnęły w mury Pubu 69 trochę rock'n'rollowego ducha. Zapraszamy na kolejne koncerty, które będą miały w miejsce w naszym mieście.

Indios Bravos – 29.11., godz. 19:00, sala MDK, 20/30 zł

Na koncertach Indios Bravos turkowianie bawili się już 2 razy. Teraz chłopaki wystąpią podczas Andrzejek w murach turkowskiego MDK. Zespół powstał pod koniec lat dziewięćdziesiątych, z inicjatywy Piotra Banacha, związanego wcześniej z grupą HEY. Swoją pierwszą płytę wydali w roku 1999. Do dziś na swoim koncie mają już siedem krążków.

reklama

De Indigo – 12.12., godz. 20:00, Pub 69, 10 zł

De Indigo to kaliski skład grający z rozmachem i charyzmą. Alternatywne, rock'n'rollowe brzmienie i charakterystyczny głos wokalisty pozyskują serca coraz to większej liczby fanów. Zespół mocno prze do przodu, odnosząc sukcesy na scenach klubowych jak i festiwalowych. O niezaprzeczalnym talencie muzyków mogą również zaświadczyć entuzjastyczne opinie wszystkich czterech jurorów z Polsatowskiego "Must Be The Music". Zespół powstał w 2007 roku w Kaliszu pod pierwotną nazwą "Dzieci Przemysłowej". W 2008 roku nazwę zmieniono na "De Indigo".

2
3

Podobne artykuły

Ubaw po pachy, czyli marcowy stand up w 69

Ubaw po pachy, czyli marcowy stand up w 69

11-03-2016
Wielkie emocje na małym boisku, czyli III...

Wielkie emocje na małym boisku, czyli III...

24-02-2016
III Mistrzostwa Turku w Piłce Stołowej już...

III Mistrzostwa Turku w Piłce Stołowej już niebawem

22-02-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama