poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Voo Voo uświetni Sztukę na Ulicy

Voo Voo uświetni Sztukę na Ulicy - Foto: Pepito
Foto: Pepito 

Ostatni dzień wakacji upłynie pod znakiem rozrywki. Po raz kolejny ulica Kaliska oraz Plac Wojska Polskiego zamienią się w scenę dla artystów mniejszego i większego formatu, wszystko za sprawą organizowanego przez Miejski Dom Kultury festiwalu Sztuka Na Ulicy.

Impreza odbędzie 1 września od godz. 16.00, a towarzyszyć jej będą programy artystyczne przygotowane przez uczniów Gimnazjum nr 1 w Turku, Studio Piosenki MDK,  zespołu tanecznego MIKSO MDK, Fitness Planet, Oliwii Tralewskiej ze Szkoły Podstawowej w Cisewie, Zumba Fitness oraz Piotra Podembskiego. O godz. 19.00 koncert da zespół MileStone.

reklama

Gwiazdą wieczoru zdecydowanie będzie jednak zespół Voo Voo, który wejdzie na scenę o godz. 20.30. Nie trzeba przedstawiać grupy, która koncertuje od 1985 roku, grając mieszankę rocka i folku. Voo Voo współpracowali m.in. z Anną Marią Jopek, Martyną Jakubowicz, Marią Peszek, Urszulą Dudziak czy Trebunie Tutki.

Zespół przez wiele lat istnienia zmieniał swój skład, a każda nowa osoba wnosiła inne spojrzenie i kierowała muzykę na inne tory. Jak stwierdzają sami członkowie, Voo Voo, konsekwencją tego jest miano jednego z najbardziej oryginalnych i nieprzewidywalnych składów na polskiej scenie.

Czego możemy spodziewać się podczas koncertu w Turku? Najlepiej, żeby każdy osobiście sprawdził to pojawiając się 1 września na ulicy Kaliskiej! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

reklama

M.A.

Podobne artykuły

Sztuka na Ulicy. Każdy znalazł coś dla siebie

Sztuka na Ulicy. Każdy znalazł coś dla siebie

14 wrz.
Konkurs na inicjatywy lokalne został...

Konkurs na inicjatywy lokalne został rozstrzygnięty.

18 sierp.
Wystartowały wakacje 2020 w mieście. Na co...

Wystartowały wakacje 2020 w mieście. Na co warto się...

8 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama