Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

czwartek 16 września 2021

Jagienki, Kamili, Korneliusza

17°C zechmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Daj się porwać zabawie w weekend!

Daj się porwać zabawie w weekend!
 

Zapowiada się kolejny atrakcyjny weekend dla mieszkańców naszego miasta. Warto więc wyjść z domu, by spędzić miło czas. Jakie propozycje czekają na turkowian?

20 września, Zajazd Staropolski

reklama

Fani rocka będą mogli wziąć udział w koncercie zespołów Ray i Rezerwat. Imprezę poprowadzi Hirek Wrona, który do białego rana będzie puszczał kultowe teledyski na telebimie, zapewniając przybyłym idealną muzykę do tańca. Na miejscu dostępna będzie strefa gastronomiczna (dania z grilla, wina). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na godz. 18.00. Wstęp wolny.

21 września, Malanów

Miłośnicy sportu już po raz ósmy będą mogli wziąć udział w biegach ulicznych pod hasłem „Malanowska Jesień”. Każdy zainteresowany odnajdzie kategorię dla siebie, dostosowaną do wieku i możliwości. Impreza rozpocznie się na gminnym boisku przy sali sportowej w Malanowie o godz. 11.00. Bieg główny o dystansie 10 km odbędzie się o godz. 12.15. Na pewno warto wziąć udział w wydarzeniu, by sprawdzić swoją kondycję i zmotywować się do dbania o zdrowie.

reklama

21 września, Pub 69

W Pubie 69 pojawi się zespół Cochise, którego wokalistą jest Paweł Małaszyński, znany głównie jako aktor. Grupa jest w Turku nie po raz pierwszy i do tej pory mieszkańcy miasta przyjmowali ich niezwykle ciepło. Czy będzie tak i tym razem? Aby się o tym przekonać, warto pojawić się w Pubie 69 o godz. 20.00. Bilety kosztować będą 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu koncertu. Można zakupić je w sklepach „Kredka” (Turek, ul. Szeroka 15 i Koło, ul. Toruńska 69). Serdecznie zapraszamy!

22 września, Stadion 1000-lecia w Turku

Konie to niezaprzeczalnie piękne i dumne zwierzęta, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W niedzielę na Stadionie 1000-lecia będzie można podziwiać zarówno konie, jak i ludzi zajmujących się pracą z nimi. Zapraszamy na IX Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Powożeniu Zaprzęgami. O godz. 9.30 wystartuje konkurencja skoków przez przeszkody, o godz. 14.30- powożenie zaprzęgami. Na pewno warto to zobaczyć!

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie, by móc pochwalić się kolejnym aktywnie spędzonym weekendem.

M.A.

Podobne artykuły

Cały powiat czyta - rekord w czytaniu na...

Cały powiat czyta - rekord w czytaniu na stadionie...

04-06-2019
Dawka sportu dla każdego - powstała nowa...

Dawka sportu dla każdego - powstała nowa siłownia na...

28-05-2019
Rekord Polski pobity! 2027 osób ćwiczyło aerobik!

Rekord Polski pobity! 2027 osób ćwiczyło aerobik!

28-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama