sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Ubaw po pachy, czyli marcowy stand up w 69

Ubaw po pachy, czyli marcowy stand up w 69
 

Stand up to ostatnimi czasy najbardziej lubiana forma rozśmieszania widzów. Ta pozornie łatwa sztuka to szalenie trudne wyzwanie dla występującego komika. Musi on podjąć próbę zadowolenia widzów niczym dawniej rzymski gladiator toczący bój na arenie. Już 19 marca w restauracji 69 takiemu wyzwaniu czoła stawią młodzi, utalentowani komicy.

Kopanie Leżącego to duet komików, którzy wspólnie rozpoczęli przygodę z komedią. Jest to dwóch młodych jegomościów - Michał Kutek oraz Tomasz Kwiatkowski, których łączy zarówno umiłowanie do pakowania się w nienormalne sytuacje życiowe jak i uprawianie potem na ten temat gawędziarstwa. Stand-up okazał się być dla nich terapeutyczno-traumatycznym, czyli w sumie nie wiadomo czy dobrym, rozwiązaniem. Michał w swoich występach bardzo wnikliwie i odważnie przebija się do swojego marnego wnętrza, pokonując związki lipidów leżące mu na drodze. Tomek, który emocjonalnie jest autystykiem, a zdrowotnie wrakiem, z lubością pastwi się nad swoim brakiem przyszłości i perspektyw. Sami sobie ofiarami, sędziami i katami. Oto właśnie owi leżący, którzy sami siebie kopią.

reklama

Zapraszamy w sobotę 19 marca o godz. 20:00

Ubaw po pachy, czyli marcowy stand up w 69

Podobne artykuły

Nie masz pomysłu na ostatni weekend wakacji?...

Nie masz pomysłu na ostatni weekend wakacji? Zobacz,...

29-08-2019
Uczestnicy pierwszej mobilnej gry miejskiej...

Uczestnicy pierwszej mobilnej gry miejskiej wcielili...

26-08-2019
Wakacyjny festyn rodzinny w parku z muzyką i...

Wakacyjny festyn rodzinny w parku z muzyką i sportem...

15-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama